Wpis z mikrobloga

Witam, jeden użytkownik polecił mi G36 od JG, jak wygląda stock w realiach leśnych ?
Czy jest sens tuningować go na w/w miejsce? Ew. ile takie coś może kosztować.
Bo widze, że te repliki za miliony cebul to w zasadzie maja podobne możliwości co ten JG za 400zł
a jak wpakowanie w niego troche zł pozwoli na znaczną poprawe jakości i jest to zgodne z zasadami ASG to czemu nie ?
#asg
  • 20
@ebson to dlaczego polecasz te cymy ? Jeżeli chodzi o wygląd to zdecydowanie gieta ;( ew fajne M4 te radzieckie czerwone ak nie trafia do mnie
@aphen: jeśli dla wygladu to bierz giete od jg. Zmieniasz gumke i lufę i jest jako tako. Jak się znasz to aoe i podkładkowanie.
Cyma jest stalowa i się nie wygina we wszystkie strony a w gearboxie się grzebie dopiero jak już trzeba :D
stalowa konstrukcja cymy faktycznie duzy + jednak g36 seryjnie też jest kompozytow, nic sie nie znam :D
a kulki jakie polecasz patrzac pod katem cena/jakosc
@Mikoma: nie wiem czy mam i czy będą potrzebne, ostatnio z asg miałem styczność jak mi tata kupił 10 lat temu na odpuście pistolecik za 10 zł który po 20 strzałach przestał współpracować

w każdym razie robie rozeznanie co jak i z czym :D
@aphen: precka to same 400 zł,kable niskooporowe tak naprawdę nie ma czegoś takiego poprostu to sa grubsze kable przez co więcej przechodzi prądu ;) mosfet własnej roboty jak się znasz na elektronice to tranzystor7 zł oraz płytka sterująca 10 max.