Wpis z mikrobloga

Laska która jest znana z tego że jest dziewczyną typa którego lajwy ogląda po 30 osób umiera i nagle na samym wykopie mamy 50 ekspertów od ich związku, którzy już zwęszyli okazję żeby komuś #!$%@?ć przy tej okazji. Ja #!$%@? jak ja się wami brzydzę XD
#axeliocontent
  • 22
  • Odpowiedz
@paulinastarahin: Ja #!$%@?ę, sprowadźmy poważne zaburzenia psychiczne do casusu Romeo i Julii. Zakładam że nie jesteś przyjaciółką tej dziewczyny więc nie masz prawa mówić co było przyczyną. A gdybyś była jej przyjaciółką to byś po prostu z szacunku do niej nie kręciła gównoburzy na jej grobie.
  • Odpowiedz
Szczerze z nią rozmawiałam, niczym przyjaciółka z przyjaciółką, wystarczy... No ale ja rozumiem jak to byle jeden przykry tekst potrafi wyprowadzić z równowagi bo sama siedziałam w tym gównie jakim jest depresja i jakie ważne jest odizolowanie się od toksycznych ludzi!!! A toksyk nie dawał jej spokoju!!! Gównoburza k..wa, to jest rozżalenie...
  • Odpowiedz
@MojWujaaa: nie wiem gdzie widzisz tu casus romea i julii, na pewno to chciałeś napisać? oni zabili się z miłości do siebie, a nie dlatego, że jedna osoba gnębiła drugą.
  • Odpowiedz
@MojWujaaa ale co tam masz do mnie #!$%@? typie, 18 lat skończyłem dawno temu to raz, dwa odpowiadam ci normalnie że dziewczyna miała na wykopie swoje konto i postowała swoje (wątpliwej kreski ale własne) rysunki pod tymi tagami plus miała swój autorski #iroirocorner, #!$%@?ło ci się coś czy jak? Dzielę się z tobą pewną wiedzą o której nie miałeś pojęcia a ty próbujesz sobie z nas lżyć.
  • Odpowiedz
@malibu99: Odnosiłeś się do mojego twierdzenia że wykopki #!$%@? wiedzą o relacjach w tym związki, podając jako kontrargument to że znali ją z wpisów na wykopie. Dałem ci po prostu do zrozumienia że w dalszym ciągu #!$%@? wiedzą o niej i o ich relacjach.
  • Odpowiedz
@MojWujaaa nie, napisałeś że laska jest znana z tego że była dziewczyną typa którego ogląda 30 osób, do twojego dalszego twierdzenia że znajduje się nagle 50 ekspertów od ich związku nie nawiązałem nawet w jednym procencie (widzę nawet ze nikt z mangowpisu się tutaj nie #!$%@? bo możesz wierzyć lub nie ale mimo swojego częściowego upośledzenia mamy rigcz)
Napisałem Ci po prostu ze to nieprawda i że dziewczyna udzielała się na wykopie
  • Odpowiedz