Wpis z mikrobloga

@Mickson Nie, ale też nie ma dowodu na to że żaden Bóg nie istnieje. Można dyskutować, sprzeczać się, kłócić, obrażać ale i tak żadna ze stron nie jest w stanie udowodnić swoich tez.
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Grzolsat: dowód na nieistnienie? To jest sprzeczne z logiką. Równie dobrze można powiedzieć, że krasnoludki istnieją, bo przecież nie ma dowodów na to że ich nie ma.
  • Odpowiedz
@Mickson To jest jak najbardziej zgodne z logiką. To że nie masz dowodu na to że coś istnieje, nie oznacza że tego faktycznie nie ma. Jeśli masz dowód na to że krasnoludków nie ma to ok, wszystko jasne, ale dopóki takiego dowodu nie masz no to ktoś może pomyśleć że takie krasnoludki sobie żyją. Tak samo jak np. nie masz dowodu na istnienie jakiejś choroby, nie oznacza że tej choroby faktycznie
  • Odpowiedz
@Grzolsat: Wiesz co, #!$%@? się. Spamujesz mi w powiadomieniach to, co napisałem, bo masz ból dupy o to, że mój komentarz, krótki i rzeczowy, dostał więcej plusów niż twój gównomem.
Wyjaśnijmy coś sobie: w dupie mam te wasze wojenki, w dupie mam te twoje wierzenia i twój butthurt. Po prostu trzymaj się ode mnie z dala i nie zawracaj mi więcej dupy.
  • Odpowiedz
@Grzolsat: "Samarytaninie", nieuku.

bez względu na wyznawaną wiarę być dobrym dla innych ludzi za "pedalski"?

Ja tam nie mam nic do cudzej wiary, po prostu #!$%@?ą mnie podludzie, którzy usiłują ze mnie w swoim prywatnym gronie lachociągów i jajolizów zrobić pośmiewisko. I z takimi w tańcu się nie #!$%@?ę.
  • Odpowiedz
@Mr_Hand_of_Fate Wow, użyłeś mojego błędu spowodowanego autokorektą jako sposobu na kontratak. Brawo, musisz czuć się dumny.

A kto powiedział że śmieję się z ciebie? Śmieję się z tego co napisałeś, ponieważ jakby faktycznie ateiści nie musieli niczego udowadniać, to na wykopie byłoby kilka razy mniej wpisów od ateistów próbujących wytknąć katolikom ich wiarę w Boga. Dlatego też tyle plusów pod twoim wpisem mnie dziwi. Nie robię pośmiewiska z ciebie, tylko z
  • Odpowiedz
@Grzolsat:

Dlatego też tyle plusów pod twoim wpisem mnie dziwi.

Bo napisałem prawdę?
Sorry, ja odpowiadam sam za siebie, sram na te wasze urażone uczucia. Jak masz do kogoś pretensje, to się #!$%@? do różnych wojujących ateistów, a szczerze mówiąc, mnie koło #!$%@? latają jakieś katolicyzmy, prawosławia czy islamy. Byle tylko przedstawiciele tych religii trzymali się ode mnie z dala, bo ich w swoim najbliższym otoczeniu nie toleruję i tyle
  • Odpowiedz