Wpis z mikrobloga

@CzarnkowskiePiwo: Ale.... biblia nie jest dowodem na istnienie boga xD xD i co więcej, nie ma takich dowodów, są tylko świadectwa ludzi, którzy z Bogiem mieli do czynienia. Cały aspekt religii polega na wierze że istnieje stwórca. Gimbusie xD
  • Odpowiedz
@CzarnkowskiePiwo W sumie obydwa mają silne działanie na umysł dziecka, pamietam jak będąc małym brzdącem czytałem komiksy ze Spidermanem i oglądałem też filmy i byłem nim tak podjarany że chodziłem po wsi i szukałem pająków żeby mnie jakiś ugryzł

Przestałem jak przeżyłem zawał kiedy znalazłem jednego... jak siedział mi na moim ramieniu ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@przesympatyczny_pan: Ale dlaczego do dwóch pierwszych "dowodów", które tyczą się istnienia kogoś, dodajesz trzeci "dowód" na istnienie czegoś zupełnie z tymi dwoma poprzednimi niezwiązanego? Równie dobrze mógłbyś tam wrzucić, np. "Dowód na istnienie algebry liniowej".

@ejadaz689: Np. żebyś pomyślał o tym, że nie ma dowodów na to, że @przesympatyczny_pan nie uczestniczył w gejowskim gangbangu z kilkunastoma murzynami w roli tej osoby "w środku". A pamiętaj o tym, że brak dowodu
  • Odpowiedz
@ejadaz689: @Szysznik: Gimboateiści nie myślą, skoro uważają że biblia jest dowodem na istnienie Boga. Nie są w stanie pojąć na czym polega wiara. Biblia to między innymi spis objawień ludzi, którzy obcowali z Bogiem. Treść udowadnia, że oddając się praktyce religijnej, przybliżają się do Boga. Chrześcijan wierzy, że spotka się ze swoim Stwórcą po śmierci.

A kim Wy jesteście, skoro uważacie za gorszych i bezmyślnych ludzi, którym dzięki kultywowaniu pewnych
  • Odpowiedz
Gimboateiści nie myślą, skoro uważają że biblia jest dowodem na istnienie Boga.


@ZercaMirkoslaw: No właśnie uważamy, że jest słabym dowodem ("dowód" w cudzysłowie dałem nie bez przyczyny). To katolicy jako argumentów potwierdzających istnienie Boga używają np. "spełnionych proroctw", które są w biblii.

Nie są w stanie pojąć na czym polega wiara.


Zawsze możesz nas pod tym względem oświecić.

Biblia to między innymi spis objawień ludzi, którzy obcowali z Bogiem. Treść udowadnia,
  • Odpowiedz
@Szysznik: Jeszcze raz: Chrześcijanin WIERZY w Boga, podpierając się na książce pt "Biblia", która zawiera fundamenty jego WIARY.

Ejadez689

W przeciwieństwie do katolików ateiści lubią czasem pomyśleć więc nie wiem czemu miało służyć to zdanie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz