Wpis z mikrobloga

@AerandirNarsil: Pytanie tylko czy oddali. Jak wróci mój różowy to się zapytam, czy coś wie na ten temat, ona jest "księgową" w domu. Mnie ciekawi co się dzieje z taką osobą, której wałek miał krótkie nóżki i nie udało mu się "uciec"
  • Odpowiedz
no i prawidłowo


@AerandirNarsil:
Wcale nie, nie prawidłowo.
Jeśli nie dostali za to żadnej kary, to nie mają żadnego bodźca, aby tak nie zrobić jeszcze raz.
Bo albo się uda, albo dostali nieoprocentowaną pożyczkę.
Sytuacja win-win. Będą tak robić dalej.

Powinny być za to kary, i to niemałe.
  • Odpowiedz
@Nuggerath: No tak, NFZtowi ale po otrzymaniu kasy NFZ powinien te "pieniądze" ulokować w mojej "szufladzie"

@deryt: Dokładnie, powinny być surowe kary. Bo inaczej ze złodziejskiej patologii omen nomen się nie "wyleczą"
  • Odpowiedz
@Pajonk_STRACHU: dobra obywatelska postawa. Pieniadze wroca do nfz, nie zostaniesz poonformowany o dokonaniu zwrotu przez ten gabinet stomatologiczny, pieniadze wracaja do ogolnej puli
  • Odpowiedz
Wychodzi z tego co napisał @su1ik że jest jedna wspólna "szuflada" :)

Pieniadze wroca do nfz, nie zostaniesz poonformowany o dokonaniu zwrotu przez ten gabinet stomatologiczny, pieniadze wracaja do ogolnej puli
  • Odpowiedz
Wcale nie, nie prawidłowo.

Jeśli nie dostali za to żadnej kary, to nie mają żadnego bodźca, aby tak nie zrobić jeszcze raz.


@deryt: ale pamiętaj o tym, że w Polsce A- i B dokumentacja refundacyjna jest prowadzona na papierze, więc jest spora szansa że oprócz wałów są też błędy - tzn. zamienione PESELE, itd.
  • Odpowiedz