Wpis z mikrobloga

Witajcie mireczki, zastanawiam się nad zakupem telefonu do około 800zł i póki co mam 2 typy:
1) Mi A1
2) Redmi 5 Plus (4GB ramu)
Telefony wyglądają podobnie na papierze, chociaż skłaniam się do 5 Plus z powodu lepsze baterii. Czym one się różnią, oprócz baterii, bo na papierze telefony wyglądają bardzo podobnie. Może macie jakiś inny telefon w podobnej cenie który będzie lepszy od wyżej wymienionych?

#xiaomi #telefon
  • 12
@aha_ok: @ZalozKontoNaWykopEl: Jak duża jest to różnica? Czytałem o tym że przy słabym świetle wychodzą słabe zdjęcia, ale nie oczekuję też jakości lustrzanki w telefonie komórkowym. Zdjęcia na pewno będę robić, ale priorytetem jest płynne działanie telefonu i w sumie czas działania na pełnym naładowaniu, bo czasem udostępniam sobie internet do tableta.
@Futsalista_cisowianka: mialam redmi 5 plus 4/64 i byłam z niego w sumie zadowolona. Bateria długo trzymała. Nawet 2,5 dnia na jednym ładowaniu. Mogę się jedynie do aparatu przyczepić bo zdjęcia faktycznie bardzo przeciętne robi ale telefon bardzo ok
@shnitzel: Jak bardzo przeciętne? Jesteś w stanie coś podesłać? Bo w przykładowych zdjęciach które można znaleźć w internecie zdjęcia wyglądają całkiem OK.

@MiSpot Możliwe że i u was zakupy zrobię ( ͡° ͜ʖ ͡°) ale A2 już przekracza budżet, początkowo zakładałem telefon do 500zł, i tak poszerzyłem to o 300zł.
@Futsalista_cisowianka: nikt ci nie odpowie na te pytania, bo to sobie w google znajdziesz. Atu by caly elaborat trzeba napisac.
W.1a andeoid jest jak od producenta czyli od googla, bez nakladek bez appek od dostawcy telefonu itd.
Nakladka miui to nakladka i tyle, odpal yt poogladaj.