Wpis z mikrobloga

Minął miesiąc od mojego ostatnio wpisu o #masternode Trittium, niestety tak jak większość altów projekt zaliczył spory spadek cenowy aż do 200 satoshi za sztukę TRTT, gdzie znalazł swoje dno, a po odbiciu cena plasuje się na poziomie 400-500 satoshi. Zespół natomiast w ostatnim czasie zaprezentował inwestorom sporo dowodów swojej pracy m.in.
-partnerstwo z GenesisX(XGS)
-ukończenie web walletu
-zakończenie integracji web walletu dla XGS
-filmik demo portfela iOS
-listing na Coinpaprika oraz CMC
-voice Q&A z głównym programistą
-sneak peak z spotów kampanii marketingowej
-usunięcie z listy JAM(Just another Masternode)
-drugie miejsce zaraz po DASH na liście najbardziej wiarygodnych MN przygotowanej przez MasterNode Ratings
https://docs.google.com/spreadsheets/d/15MIjvJak8GnhRkB7YENiWxEMw8DzOqL4xi3SVI3WQ-M/
-założenie firmy w Estonii

Do 11 sierpnia trwa konkurs na najlepszy artykuł o TRTT gdzie nagrody wyglądają następująco:
First place will receive 50,000 coins
Second place will receive 25,000 coins
Third place will receive 10,000 coins
4-10 place will receive 3000 coins each
Także, jeśli ktoś lubi pisać artykuły to może szybciutko i łatwo przytulić kilkaset, a nawet półtorej kanta dolców( ͜͡ʖ ͡€)

Osobiście jestem pozytywnie zaskoczony jak ten młody projekt jest prowadzony, najbardziej podoba mi się transparentność czyli inwestorzy informowani są o wszystkim na discordzie w dziale what-we-are-working-on oraz dodatkowo ile i na co zespół przeznacza kasy z funduszu w dziale budget
Mógłbym tu się jeszcze rozpisywać ale polecam każdemu zweryfikowanie tego wszystkiego bezpośrednio na kanale discord:
https://discord.gg/gCazhVs

Planowana data wydania bety głównego produktu nad którym pracują programiści czyli platformy do pożyczek p2p wypada na koniec sierpnia. W przyszłym tygodniu ma zostać również ogłoszony fork, gdzie planowane jest zmniejszenie max supply z 500 mln do 200 mln TRTT - tak więc polecam obserwować projekt bo ma w sobie potencjał.

Gdyby ktoś miał jakieś pytania lub potrzebował pomocy z postawieniem MN to zapraszam PW.

#kryptowaluty #trtt
  • 3