Wpis z mikrobloga

Czyli w latach 2005-2007 też była dobra sytuacja ? ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@RuskiAgent1917: Lepsze niż obecne, bo mieli Samoobronę i LPR które hamowały odpowiednio dyktatorskie zapędy Kaczyńskiego.

No i jak przedmówca napisał - żył Leszek, jedyna osoba która trzymała psychicznie chorego Jarka.
  • Odpowiedz
@RuskiAgent1917: Swoją drogą, ja jestem liberałem, ale do #!$%@? nędzy, dlaczego mam nie dopuszczać do głosu ludzi którzy mają odmienne do moich poglądy? Może ja bym głosował za Wolność, ale Razem też bym widział z chęcią w sejmie.
  • Odpowiedz
@loczyn: Ja tez jestem wolnosciowcem ale trzeba pamiętać że nie ma wolności dla wrogów wolności więc nie można dopuszczać do głosu np. komunistów,faszystów, nazistów, anarchistów czy innych lewaków bo jak sam napisałeś parę komentarzy wyżej - ekstremizm jest zły w każdej formie. A jak damy im głos to będzie tragedia.
  • Odpowiedz
Ja tez jestem wolnosciowcem ale trzeba pamiętać że nie ma wolności dla wrogów wolności więc nie można dopuszczać do głosu np. komunistów,faszystów, nazistów, anarchistów czy innych lewaków bo jak sam napisałeś parę komentarzy wyżej - ekstremizm jest zły w każdej formie. A jak damy im głos to będzie tragedia.


@RuskiAgent1917: Jedynym ekstremistą to jesteś Ty.

ale trzeba pamiętać że nie ma wolności dla wrogów wolności więc nie można dopuszczać do głosu np. komunistów,faszystów, nazistów

Czyli Ruch Narodowy
  • Odpowiedz
@loczyn: No widzisz ty przesadzasz i chcesz delegalizować RN a jak przesadzam i chce żeby komuniści nie mieli prawa do wypowiedzi. Oboje przesadzamy. Pozostańmy może przy własnych zdaniach i zakończmy dyskusję.
  • Odpowiedz
No widzisz ty przesadzasz i chcesz delegalizować RN

Ruch narodowy jest ruchem faszystowskim i wiele rzeczy przemawia za tym...

a jak przesadzam i chce żeby komuniści nie mieli prawa do wypowiedzi.

...ale przesłanek jakoby Razem była partią komunistyczną nie ma żadnych.
  • Odpowiedz
@yeapUwin: Nie. Nie sądzę też, by "turlała się" Iwona Wyszogrodzka. Policja czy Straz Marszalkowska chciała ją bezprawnie usunać, więc zapewne chciala stawić bierny opór. A że jest co nieco nadpobudliwa, wyszło jak wyszło.
  • Odpowiedz