Wpis z mikrobloga

@Nova24 wiem, że tam, bo czytałem, że wszyscy na to narzekają... Może mam jakąś nowsza rewizję sprzętowa i poprawili chłodzenie ale o dziwo nie mam tego problemu
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Nova24: no nie wiem. Grałem w styczniu w wiedźmina. Musiałem zakręcić grzejnik bo gorąco mi było. PS4 pro to jest niestety farelka ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Profesorekkaczoek: co to znaczy że się grzeje? Jest mocno ciepłe w miejscu procesora i wylotu powietrza? Przecież to normalne że tak ciasno upakowany sprzęt w plastiku będzie generował cieplo. Telefony też się grzeją. Tym bardziej w takie upały. Jakbyś komputer tak skompresowal to też by był gorący. Problem pojawia się gdy wentylatory chodzą głośno cały czas. Wtedy może warto konsole wyczyścić i upewnić się że ma wokół siebie troche pustej przestrzeni.
  • Odpowiedz
@Profesorekkaczoek Trochę zależy jaki masz model, generalnie im nowszy tym konsola cichsza i mniej zagrzana (oprócz Pro, ona będzie głośna, ma dużo więcej pracy, ale tu też jest ta sama zasada, nowsza rewizja Pro będzie cichsza). Ale niezależnie od modelu ważne jest żeby konsola:

1) Miała sporo miejsca z każdej strony.
2) Była czysta z zewnątrz (wloty i wyloty powietrza).
3) Co jakiś dłuższy czas (np. rok) była rozkręcona i bardzo dokładnie
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Profesorekkaczoek: nic nie zrobisz to że się grzeję to nic nie znaczy. Olej to i tyle. Jak będzie się sama wyłączać od przegrzania to wtedy pomyślisz. Wątpię jednak że do tego dojdzie.
  • Odpowiedz
@Nova24: Prawy górny róg? Uwaga, może Cię zaskoczę ale tam jest umiejscowiony system chłodzenia i jest to normalna sprawa ( ͡° ͜ʖ ͡°) Chyba, że serio parzy jak #!$%@? to jak masz slimkę wystarczy zdjąc górną pokrywę, odkręcić 1-2 śrubki i przedmuchać cooler. Prosta sprawa, chyba tylko jakiś kretyn bo to zepsul
  • Odpowiedz