Wpis z mikrobloga

W ramach eksperymentu kot zamierza wykrystalizowac metylokatynon. Prawdopodobnie uzyje do tego kwasu cytrynowego, wodorotlenku sodu i acetonu. Najpierw przeprowadzanie octanu metylokatynonu do postaci "freebase" potem ekstrakcja acetonem z r-r'a metylokatynonu w wodorotlenku sodu i 5ml wody acetonem [3 krotna] i dodanie kwasu oraz dodanie etanolu, potem odparowywanie calosci. [P] Czy jak kotek uzyje 1g pseudoefedryny to wyjdzie 1g metkatynonu czy mniej? [P2] wodorotlenek w polaczeniu z woda zamieni się w [??] #narkotykizawszespoko #bojowkamedycznegometkatynonu
  • 21
  • Odpowiedz
@Avaxon: Jeśli to pierwszy raz licz mniej, ale jeśli nic się nie schrzani po drodze powinno wyjść około 1g. Daj znać jak wyszło z kwasem cytrynowym, dotychczas kolega ( ͡° ͜ʖ ͡°) robił tylko z solnym. A własnie - i jak z trwałością soli cytrynowej do HCL?
  • Odpowiedz
@dagoththorus: Ok. Dam ci znac jak wyjdzie bo za jakies 30 min robie. Kwas jaki chyba nie ma znaczenia bo cytrynowy ma m iejsza kwasowosc jedynie, co nie? Nwm jak z trwaloscia soli do chlorowodorku ale z tego co wiem to sol cytrynowa - hcl - freebase, i pewnie wydajnosc lekko spada ale ja robie na occie, czyli octan dopiero potem przeprowadzam w cytrynian
  • Odpowiedz
@dagoththorus: I #!$%@?, zapomnialem kupic kwasku, #!$%@? to #!$%@? na 2 razy z 1 paki tego aspelanu. Tutaj pytanie - Czy jak dalem na oko gdzies 400mg [Wiem, samobojstwo mierzyc tak toksyczny zwiazek na oko] i raz w zyciu to wypije to nic mi nie bedzie? Oczyszcze jeszcze CleanKat'em ale tylko 60mg bo wiecej nie mam, wiec jak?
  • Odpowiedz
@dagoththorus: Zrobilem kota, ok 400mg kalium i ocet, pachnial marcepanem, teraz jak maslo z cukrem lub slaby marccepan, przefiltrowalem ok 6 razy, kolor ma brazowy i na dole plywaja fusy, ale tyle razy to filtrowalem, odstawiam jeszcze na pare minut. Smak jaki powinien byc? Gorzki?
  • Odpowiedz
@Avaxon: Aha, i proporcje to 680 / [700mg razem z cleanerkat] pseudoefedryny, 400mg kalium, 1 mililitr octu [2 jesli liczyc cleanerkat] i ok zimnej 5 ml wody dla pseudoefedryny, i 2 ml trzymanej ok 2 godziny w lodowce wody dla nadmaganianu.
  • Odpowiedz
@Avaxon: cleanerkat? a po co? ja na pakę acataru (720) daję 300mg kalium i 2-3 ml octu. Mniejsza o proporcje, w każdym razie pierwszy raz robisz kota? o.O Jak raz zamierzasz chlupnąć oralnie nic się nie stanie, tylko odfiltruj osad. Smak gorzki, zapach powinien przejść w lekkie owoce, w żadnym razie ostry marcepan, bo się spali w benzaldehyd. Zapij czymś i będzie si, manganizm Ci nie grozi. No, chyba że w
  • Odpowiedz
@dagoththorus: Dzieki mordeczko. Czytalem ze cleanerKat usuwa caly syw [przynajmiej czesc] resztek nadmaganianu, bo nadmaganian musi przerobic to czego nie dostal wystarczajaco, jakbys chcial to masz przepis - ok 5 tabletek acataru/sudafetu/cokolwiek z pefką. 1 ml octu i 3 ml wody i to wkraplac do kotka. I robie 2 raz metkat, za 1 razem wyszedl przezroczysty i brak efektu bo robiony z ibupromu zatoki [nwm, innym tez nie wychodzilo z ibupromu
  • Odpowiedz
@Avaxon: dzięki, muszę spróbować, nie znałem tego. Nie wiem, nie tykałem nigdy ibupromu bo nie mam pojęcia nt. rozpuszczalności ibuprofenu właśnie. Zawsze apselan, sudafed, acatar lub coś z efą za czasów jak była bez recepty.
Co do zapachu, zalezy czy mocno. Nie pozbędziesz się marcepana w 100% na szybko imo, ale jeśli serio wydaje Ci się że zapach jest zbyt intensywny (powinien lekko tak charakterystycznie pachnieć) możesz ogrzać roztwór przez 5min
  • Odpowiedz
@dagoththorus: Filtrowalem to 8 razy. Odparowywalem to gowno marcepanowe i pachnie tak samo, slabo intesywnie. Smak gorzki i mimo filtracji tyle razy to gowno wciaz jest brazowo/czarne. Wypilem polowe i czekam na efekty. Czyli mowisz, ze nie mam sie bac manganizmu?
  • Odpowiedz
@Avaxon: Od jednorazowego chlupnięcia nic Ci nie będzie (jeśli zachowałeś BHP, nie masz przeciwskazań itd.), sam waliłem wiele razy fioletowe/brązowe po jednokrotnej nawet filtracji zapijane czarnym frugo i nic. Manganizm dostaje sie po ciągach walenia długich dopiero. Nie trzymaj tego za długo, nie ma sensu się z tym bawić. Jeśli nie masz 12 lat, nie jesteś chory itd. to niecała paczka cię nie zabije. Nie ma reguły, raz wyjdzie mocniej raz
  • Odpowiedz
@Avaxon: Gotowego roztworu z niecałej paki powinien ci wyjść maksymalnie kieliszek. Czyli zostało Ci pół? Zależnie od przebiegu filtracji, jeśli była zrobiona perfekcyjnie to może (przefiltrowany) stać całą noc w lodówce (ale będzie słabszy). Jeśli to taka jak tu, to po 2-3h będziesz miał zaraz tam samą efę. Dosyp trochę kwasu cytrynowego (do kupienia w końcu w każdym spożywczym), będziesz miał sól i postoi trochę dłużej jeśli już musi stać. W
  • Odpowiedz
@dagoththorus: #!$%@? to wszystko zaraz i #!$%@? <3 nie zostawiam do jutra, #!$%@? mnie hajs, jak za taka faze to nawet 100 wydam. - mj/kodeinia/morfinia i inne rzeczy ktore cpalem przy tym to gówno. jak zajebiscie ja #!$%@? xd
  • Odpowiedz
@dagoththorus: Spoks, jutro robie zapas pare opakowan apselanu i krystalizuje tak zeby wyszlo chociaz 2g metkata tak na 4/5 razy i jak sie skonczy albo spale apteki to kupuje pare g klefedronu czy czegokolwiek innego. Co jest podobne do metkata w dzialaniu?
  • Odpowiedz