Wpis z mikrobloga

Kurła bandzie głombów zachciało się szczelać z niemcami umarło 200 milionuf chorych szczeniaczków xD nie no #!$%@? jak W ogóle można było robić powstanie mając tylko patyki w kształcie pistoleta xD im dłużej jestem na wykopie tym bardziej rażą mnie skrajne poglądy, łatwo jest oceniać decyzje ludzi żyjących w ciągłym strachu i poczuciu bezradności z poziomu cieplutkiej i bezpiecznej piwnicy. Bo mam wrażenie ze tyle wiemy na temat powstania - było źle w wyniku czego chwycono za broń i doszło do rzezi a Warszawa została kompletnie zniszczona. Łatwo jest zerknąć w statystyki i mówić ze nie było warto #!$%@?, zwłaszcza ze żaden z powstańców nie wyjdzie nagle z grobu, nie zejdzie do piwnicy #!$%@? tylko po to żeby #!$%@?ąć patykiem takiego nasączonego jadem i nienawiścią do wszystkiego #przegryw, beta znawcę historii i konesera fotek robionych loszkom z ukrycia - tylko po to żeby powiedzieć NIE OCENIAJ bo nie wiesz jak nam się żyło. A szkoda bo za łatwo nam przychodzi popadać w skrajności ( ͡° ʖ̯ ͡°) #powstaniewarszawskie #zalesie
  • 4