Wpis z mikrobloga

@krave: ja nadal mam syndrom małego miasta i mi smutno gdy pomyślę, że w takiej warszawie pełno pokestopów i fajnych parków gdzie prawie zawsze stoją lury (°°
@krave jak już ustawiam pokestop, to staram się, żeby jednak go złapało z zewnątrz. Nie zawsze jednak się udaje, bo czasem oprawcy jak na zlosc np. z krawędzi placu zabaw przesuną na środek.
@Oskins: @taktoto: @krave:
W mieście pokestopy są przy zwykłych ławkach itp, a u mnie na wsi są kapliczki i plac zabaw czy coś i nic xD trochę szkoda, ale powinni też zająć się też tymi terenami..
Kto odpowiada za ustawianie pokestopów i kto to weryfikuje?
@hipiseek ale że nie ma, bo OPR odrzuca, czy może nie ma kto zgłosić? Ja za miesiąc będę robić w Bieszczadach.

Zgłasza się od 10 poziomu ingress A ocenia od 12 po teście.

U mnie 12 za jakiś miesiąc, może 6 tygodni.
@poziomek90 zaczęłam grac, bo chciałam sobie dodać pokestop w domu. No niestety nie pękło, bo to nie takie proste jak się wydawało, ale najbliższą okolicę nieco zagęściłam.
Miałam fart, bo 10 zbiegła się prawie z uwolnieniem limbo ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Teraz w mieście sporo osób gra, ale stara gwardia praktycznie nic nie zgłasza, wprost przeciwnie, zgłaszają do usunięcia i dają mało gwiazdek (,)
@poziomek90 dwa razy zasnęłam nad tą grą, ale teraz, kiedy już "nic nie muszę", to jest nawet fajnie, robię sobie misje, układam z nich obrazki, bez napięcia. Zwlaszcza jak nie ma eventu w pokach. Poza tym mamy fajną pokeingressową społeczność, gdzie nie ma podziału na niebiescy/zieloni.
@poziomek90 w pokach raczej się razem trzymamy, chociaż czesc czerwonych tak trochę sobie.
W ingressie ten podział wydaje mi się wyrazniejszy. Chodzi mi oczywiście o starych graczy a nie pokeingressiarzy, bo tu głównym celem jest współpraca, żeby każdy wbił 10lvl
@poziomek90 nie no porobić można już sporo od 8. U nas właśnie dajemy wsparcie tym niższym, bo tak, to byłoby ciężko. Sama miałam kilka przerw, bo i eventy tam są bardzo rzadko.
Te odznaki najgorzej (,)
@poziomek90 przez 20 lat małżeństwa już się nim nazajmowałam ( ͡º ͜ʖ͡º)

Trochę marudzi, zwłaszcza odkąd plus mi nie działa (°°
Ale dzielnie ze mną łazi. Czasem nawet na gymy wozi ( ͡ ͜ʖ ͡)
Teraz mamy tak, że jeździmy w weekendy do małych miasteczek i dodaję tam portale A przy okazji