Wpis z mikrobloga

Nie mogłam się oprzeć przed narysowaniem krasnoluda z rekinem <3 @404unknownuser masz mega sympatyczną twarz ()
Gfycat z rysowania:
https://gfycat.com/WealthyUnselfishGerenuk
Czekajcie jeszcze na 2 mirabelki, jak myślicie, które?:P

-----> obserwuj tag #xhxhxrysuje
-----> będzie mi miło, jeśli polubisz mnie na facebooku - za niedługo zrobię konkurs i będę rozdawać prace:)
-----> obserwuj instagram
Linki do poprzednich rysunków: *1* / *2* / *3* / *4* / *5* / *6* / *7* / *8* / *9*

Nie robię prywatnych zleceń w tej chwili
Na razie nie robię nowego losowania
#pokazmorde #tworczoscwlasna #digitalpainting #rysujzwykopem #grafikakomputerowa #kreatywnywykop
xhxhx - Nie mogłam się oprzeć przed narysowaniem krasnoluda z rekinem <3 @404unknownu...

źródło: comment_zNAmuMCOQNXWObd3ThyN0UbCQLhwIuam.jpg

Pobierz
  • 60
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ludzie sami sobie kliknęli że chcą być wołani, zostali zawołani, obejrzeli sobie ładny rysunek, no fajnie.
A nie, czekaj, nie na wykopie.

CO, MUSISZ WOŁAĆ LUDZI ŻEBY CIE PLUSOWALI? XDDDD PATRZ, TUTAJ DOSTAŁAM PRAWIE 200 PLUSÓW I NIKOGO PRAWIE NIE WOLAŁAM! JESZCZE WIELE SIĘ MUSISZ NAUCZYĆ ŻEBY BYĆ TAKA POPULARNA JAK JA :))))
  • Odpowiedz
Jakoś ścichłeś ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@xandra: Nie każdy jest bordo i siedzi pół dnia na mirko, dopiero teraz wszedłem XD

Co do wpisu to zawołałaś jakieś 25 osób a to zupełnie wystarczy aby wejść w gorące. O ile 188 plusów można nazwać gorącymi, bo tyle plusów można dostać
  • Odpowiedz
@xandra: A no zapomniałem że żeby mieć opinię trzeba osiągnąć coś na stronie ze śmiesznymi obrazkami z internetu, na przyszłość będę musiał zapamiętać.
  • Odpowiedz
@xandra: @xrm-music: To jest właśnie Twój sukces, dawanie sobie plusów i odpowiadanie z multikont XDD Połechtaj sobie ego drugim kontem na portalu ze śmiesznymi obrazkami XD Dodatkowo pisanie takich tekstów z konta "z weryfikacją".

No, jeszcze pochwal się, że wrzucasz na czarno jakiegoś typa na wykop peel XD Sugerowanie, że mnie to interesuje.

  • Odpowiedz