Wpis z mikrobloga

schody na dworcu jak nie dzialaly tak nie działają.


@krol_bolu: odbyłeś podróż w czasie czy jak? (σ ͜ʖσ)

Dlaczego ktokolwiek i kiedykolwiek miałby zakazywać sprzedaży alko od 22 do 6


@bepavuy: odnośnie katowic chodzi o mariacką - główną imprezownię katowic. Apogeum syfu i burd ciągle osiąga nowy wymiar. Dlatego owy zakaz ma teoretycznie ograniczyć to wszystko, a miłośników zabawy zatrzymać
  • Odpowiedz
@bepavuy: wystarczy przejść się późnym wieczorem po mariackiej.
Gdy cały tłum już się rozejdzie i widać pozostawiony plastikowo-szklano-aluminiowy syf, zapchane pijanymi w sztok miejsca siedzące, a tu i ówdzie smród moczu oraz rozlane w wielu miejscach trunki.

A miał to być deptak reprezentacyjny miasta xD
  • Odpowiedz
  • 0
@pantasmagoria zastanawiam się czy taki głupi przepis można obejść jak niegdyś sprzedaż biletów na koncerty na allegro (sprzedaje kopertę + bilet gratis) czy pałek tomfa (pokrowiec na pałkę + pałka gratis) Czyli np. paczka paluszków + flaszka gratis
  • Odpowiedz
@krol_bolu: od ponad 2 lat mniej więcej co kwartał jeżdżę pośpiechem z katowic. Zawsze wwoziły mnie na peron sprawne schody ruchome ( ͡° ͜ʖ ͡°)

edit, bo dopiero czeknąłem na foto w artykule. Chodzi o ruchome do piekła autobusowego? A tych to fakt, nigdy nie widziano sprawnych.

Natomiast domyślnie mówiąc o schodach ruchomych w katowicach, rozumie się schody prowadzące na perony. Które za czasów dworca sprzed
  • Odpowiedz
  • 0
@uhceiP a tego to ja już nie wiem :) nie mam sklepu, więc nie muszę wiedzieć jak to obejść. Ale śmiała bym się bardzo jakby zaczęli sprzedawać wódkę w gratisie do coli ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@Dibhala: gdybyś był z Kato to byś wiedział, że ze starego dworca na dworzec autobusowy również były ruchome schody które nie działały ( ͡° ͜ʖ ͡°) co do obecnej sytuacji to problemy zaczęły się w 2014 roku!
  • Odpowiedz