Wpis z mikrobloga

Siema Mirki

Obecnie pracuje w tym slynnym Korpo w UK, jako analityk w firmie IT.

Placa bardzo slabo jak na to stanowisko, bo obecnie mam placone £19k rocznie za 30h tygodniowo.

Niedlugo zaczynam prace jako ten slynny #programowanie w tej samej firmie i wyplatka skoczy do £23k rocznie.

Zawsze chcialem pracowac jako programista i bylaby to moja pierwsza praca w branzy.

Ale z 2 strony obecnie mam oferte za £28k jako technik (Level 2).

Niby no brainer bo dostane kupe kasy wiecej (9k wiecej niz obecnie zarabiam i 5k wiecej niz po awansie) ale z 2 strony jak zaczne pracowac jako kodziarz to bede mogl to wpisac do mojego CV i szukac pracy jako programista (za normalna kase).

No ale prawie £9000 rocznie roznicy, to wychodzi ponad 500 na miesiac, czyli praktycznie 2500zl wiecej miesiecznie placone.

Nie mam pojecia co zrobic bo bardzo lubie moja obecna firme i do tego daja mi mozliwosc rozwoju jako programista, ale z 2 strony tak duza roznica w zarobkach naprawde kusi...

Co o tym myslicie mirki?

#kiciochpyta #pomocy #korposwiat
  • 3
  • Odpowiedz
@kuhwa: Jak bedziesz miał jakiś fajny projekt i w miarę nowy stack programistyczny albo chociaż tai stack, który Ci odpowiada, to możesz zostać tam te powiedzmy 6 miesięcy, skoro to samo miejsce, więc nie będziesz miał szczególnych stresów, trochę podłapiesz doświadczenia i wtedy możesz szukać czegoś ze znacznie większą pensją.
  • Odpowiedz