Wpis z mikrobloga

Macie jakiś sprawdzony starter pack jak wyjść ze #!$%@? w wieku 25 lat? Będę dozgonnie wdzięczny, bo ja już naprawdę jestem u schyłku życia :( krzyczę o pomoc.
#przegryw
  • 13
  • Odpowiedz
@Ruzanka: Sytuacja jest trochę patowa, bo nie mam możliwości poznać. Od rana do wieczora haruję jak wół, rzuciłem studia bo się obsrałem materiału(ale zamierzam jeszcze raz podjąć za rok), siedzę na #!$%@? portalach typu czateria, na których w życiu nie identyfikowałbym się z ludźmi w życiu realnym, którzy tam przebywają. Jest źle :(
  • Odpowiedz
Lakonicznie mogę wyjaśnić jak ja to widzę, nie mam zbyt dużo do powiedzenia w towarzystwie, trzepię się codziennie, mam bardzo słabą pracę, nadprogramowe kilogramy, ociężały umysłowo osobnik, mający ból dupy o to że ktoś siedzi z różową na ławce a ja nie, strach przed tym że ktoś znajomy mnie zobaczy w mojej pracy, cyniczny(jednak ja tu dostrzegam cechę pozytywną), nie potrafię wyskoczyć do kogoś z mordą i boję się rzucić z łapami
  • Odpowiedz
Nawet dostosowałem się do mainstreamu i zainwestowałem w koszuleczki new balance'a, air maxy i płytę Quebo, i żadna jeszcze nie przyszła ;(
  • Odpowiedz