Wpis z mikrobloga

@elqtas: wszystko zależy od odmiany i genotypu oraz od twojego nastawienia. Możesz się zajebiście bawić z przyjaciółmi, śmiać się z byle czego, aż brzuch Cię rozboli. Możesz też odlecieć daleko myślami, leżąc w swoim fotelu słuchając muzyki. Faza jest bardzo przyjemna gorąco polecam. Uważaj żeby nie przesadzić z ilością, na pierwszy raz jedna fifa czystego tematu i będzie dobrze.
  • Odpowiedz
@walk_man: tak czy siak nie mam ochoty na więcej. Po tych doświadczeniach nie dziwię się, ze wielu palaczy zioła zmienia sie w śmierdzących leni, ktorzy by tylko lezeli calymi dniami bez celu i woli zrobienia czegokolwiek
  • Odpowiedz
@elqtas: Każdy palacz uważa marihuanen za niewiadomo jaki relax, dopóki nie spróbuje opiatów. Taka prawda, ten niby "chill" po zielsku to #!$%@?, oszustwo. Ja nawet dobrze spać po tym nie mogłem, a ten "półsen" po opio to coś pięknego.
  • Odpowiedz
@Medyc: Wielu ludzi po paru latach ma takie efekty po paleniu. Poczytaj troche reportow, bo jest tego pelno w internecie. Kannabinoidy dzialaja na ludzi roznie a to, ze ty tego jeszcze nie doswiadczyles, tego nie zmienia :)
  • Odpowiedz