Wpis z mikrobloga

Czy ktoś jeszcze tutaj oprócz mnie ma stworzony w głowie swój własny fikcyjny życiorys na wypadek, gdyby spotkał jakaś fajną dupeczke?
No wiecie, pierwszy związek w gimnazjum, pierwsze seksy na ognisku klasowym w wieku 17 lat, bolesne rozstanie, długa depresja, problemy z alkoholem, hehe.
O, albo niezapomniana podróż do Londynu, tam i z powrotem xD
Ja to cały czas dopracowuje coraz to lepsze kawałki, aż czasami sam zaczynam wierzyć w to co stworzylem w moim własnym umyśle.
Trzeba sobie jakoś radzić, co nie?
#przegryw #stulejacontent
A.....e - Czy ktoś jeszcze tutaj oprócz mnie ma stworzony w głowie swój własny fikcyj...

źródło: comment_uEtpRZh6uk4Y4fS14HJ8l7fuYfQkIS4M.jpg

Pobierz
  • 15
  • Odpowiedz
@Armityle a co w tym fajnego? ;P. Jedyny plus u kobiety to dupa i cyc. Nawet całowanie nie jest niczym szczególnym no chyba że ktoś jak ty mówisz 23lbl i nic... Zresztą po czasie i ruchanie się nudzi. Fajnie masz zero baby, problemów. (One przed ślubem tylko są fajne) , możesz korzystać z życia. Ładować hajs w fury , drony... Nie dom / rodzinę. Korzystaj , serio ! Potem już będzie tylko
  • Odpowiedz
@Armityle: miałem na studiach takiego kolegę Jacka. Nie był za bardzo urodziwy, miał zakola i bęben, ale mimo to dymał jak opętany. Jaceki był #!$%@?, patologicznym kłamcą. #!$%@?ł ściemy na fristajlu w taki sposób, że nikt się nie mógł połapać że gada bzdury. Zaczynał rozmowę z laską, która mówiła mu na przykład, ze jest z Olsztyna. No to jacek jej na to, że on też jest z jej okolic, ale kiedyś
  • Odpowiedz