Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Sytuacja wygląda tak, że moja była szwagierka, z którś brst ma dziecko napisała do mojej obecnej szwagierki wysylajac screena z wiadomosciami, że niby obecną narzeczoną brata obrażam, wyzywam, nie szanuję i kombinuje za jej plecami jak sie jej pozbyćitp itd. Zrobila to w jakimś generatorze wiadomosci albo coś, od dobrego roku nie mialem z ta osobą zadnego kontaktu, moze mscić się za to, że dla brata podpowiedzialem moje przypuszczenia, że go zdradzała co okazało się słusznym tropem i zwiazek się zakończył a co do tej rzekomej wypowiedzi to nawet tak nie myslę i życzę im, żeby się ułożyło jak najlepiej. Final taki, że szwagierka poblokowala mnie gdzie sie dało, nie mam z nią żadnego kontaktu, śmiertelnie obrażona i brat jest na mnie #!$%@? bo mu pokazała szwagierka chociaż troche mu rozjasniłem, że to fake. Czy takowa osoba za podszywanie się za mnie może z tego tytułu ponieść jakieś konsekwencje? Poprostu chciałbym, żeby ta osoba poniosła konsekwencje takiego podszywania się pod moją osobę

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy dla młodzieży
  • 5
@AnonimoweMirkoWyznania: Moze jak zalozysz sprawe w sadzie to daloby sie cos ugrac(ale czesto to niewarte swieczki.

A co do udowodnienia, ze to fake powiedz bratu by przekonal obecna szwagierke by domagala sie od ex lepszych dowodow jesli to messenger to screena z fejsa a nie tylko rozmowy.
Jesli sms to moze filmik, ze serio otwiera jako wiadomosci od Ciebie xD