Wpis z mikrobloga

@Andczej: > To ze u ciebie tak jest, nie znaczy że u wszystkich to tak samo działa.

No nie tylko u mnie, bo w kilku różnych miastach jest podobnie, ale ok nie powinienem zabierać w tej sprawie głosu. No offence.
  • Odpowiedz
Czy ktoś mógłby wrzucić jak wyglądał jego tracking ze strony 1tracking.net ? Ciekaw jestem jak wygląda droga paczki u chińczyka zanim w końcu ruszy w Europie.
  • Odpowiedz
@RzuwBuotny: sprawdziłem, ruszyło, no w końcu. Teraz mam nadzieję na 3 dni i po sprawie.

1tracking fajnie się spisał, ale tam widać że Chińczyki trzymały paczki na cle tydzień, jakby nie wiedzieli że to właśnie Europa kładzie ryż na ich stoły celników ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@RzuwBuotny: @Andczej: @AmarantusKek: @dzordz73: @Katkaa:
Ja zamówiłem OP6 dnia 9.07 z GearBest, przesyłka Priority Line przez Niemcy. Paczka została wysłana chyba dopiero 16.07 bo tego dnia dostałem maila z trackingiem, natomiast 10.07 jest status z alipaczki, że "dane zostały wysłane do DHL". Sam nie wiem co się dzieje z tym Priority Line, kiedyś 10-14 dni (jak jeszcze przez UK szło DPD) i
  • Odpowiedz
@yanokashi wybrałeś wysyłkę której celem jest ominięcie VAT a nie szybka dostawa więc czekaj spokojnie, 10.07. została wysłana, tracking rusza dopiero od Niemiec, czekaj spokojnie
  • Odpowiedz
@yanokashi: wejdź na stronę 1tracking.net, tam jest trochę więcej info o trackingu jeszcze w Chinach. Patrząc na tracking mojej, 06.07 był tracking w DHL a dziś trafiła do Niemiec, prawdopodobnie Chińczycy trzymają paczki na cle około tygodnia zanim wypuszczą więc po prostu cierpliwości.
  • Odpowiedz