Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Warto zacząć sie z kims spotykac mimo ze mysle o byłym?
Bylismy ze soba krotko. Zerwal ze mna po sylwestrze a ja jakos mialam nadzieje, ze wroci ale sie nie odzywal. No a ja caly ten czas o nim mysle i mi sie sni. Ostatnio zajelam sie przetworami, wczesniej uczylam sie włoskiego, w weekendy robilam sobie wycieczki ale ciagle o nim mysle. 2 razy ktos zagadywal ale odrazu mowilam, ze nie chce a teraz od tygodnia pisze z jednym niebieskim a on chce sie umowic. No i nie wiem bo z jednej strony fajnie sie z nim pisze a z drugiej to ja mam ciagle jakas durna nadzieje, ze ten byly jednak wroci. Nie chce zeby bylo tak, ze on sie nakreci a ja bede myslala o kims innym. Z drugiej strony to juz probowalam wszystkiego zeby o tamtym zapomnieć i nic nie pomaga a minelo 7 miesiecy.

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: kwasnydeszcz
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy dla młodzieży
  • 16
  • Odpowiedz
CzarodziejskiDziadek: @Cebulinda no i jak zwykle- rozowa ma jakis rozum, nie chce nikogo sprawiac przykrosci to jest dzikusem a kilka wyznan nizej pojazd po rozowych bo nie mysla, spotykaja sie z kims kogo nie chca, maja wszystkich w dupie. A jak jedna stara sie normalnie myslec to juz dzikus i niech sie umawia z kims ale chyba jest zakochana w innym ale w sumie #!$%@?

Zaakceptował: kwasnydeszcz}
  • Odpowiedz
CzarodziejskiDziadek: @Cebulinda no i jak zwykle- rozowa ma jakis rozum, nie chce nikogo sprawiac przykrosci to jest dzikusem a kilka wyznan nizej pojazd po rozowych bo nie mysla, spotykaja sie z kims kogo nie chca, maja wszystkich w dupie. A jak jedna stara sie normalnie myslec to juz dzikus i niech sie umawia z kims ale chyba jest zakochana w innym ale w sumie #!$%@?


@AnonimoweMirkoWyznania: czyli spotkanie z nowo poznanym
  • Odpowiedz
CzarodziejskiDziadek: @Cebulinda ja nie pisze o tym, ze jedna randka oznacza milosc do konca zycia ale przynajmniej dla mnie kilka spotkan cos juz znaczy. Wtedy juz wiem czy warto to kontynuowac, czy ktos jest fajny czy udawal przez internet. Nikt nikomu niczego nie zabrania. Mozna komus powiedziec ze to nie jest to takze po kilku latach ale po prostu wiem, ze to nie dla mnie takie zachowanie . Nie robie tak
  • Odpowiedz
@Cebulinda: a gdzie ona tu pisała, że po nim płacze? napisała, że ma jakieś tam zajęcia ale i tak o nim myśli. zakochała się, nie przeszło jej to myśli. może ktokolwiek ma jakieś uczucia a nie #!$%@?ć wszystko, wymieniać partnerów bo to takie fajne
  • Odpowiedz
@everybodyfrytki: to w takim razie niech się nie spotyka, skoro ma problem z poradzeniem sobie po byłym. Nie sugerowałam wymiany partnerów, a spotkanie, które - kto wie - mogłoby pomóc, dlatego nie wyolbrzymiaj.
  • Odpowiedz