Wpis z mikrobloga

@PlayerNo22 Zamówiony w piątek rano. Opłacony. Czekam. Brak potwierdzenia na email. Zgłoszone przez kontakt na www. Po 12h odpowiedzieli że wysyłają jeszcze raz potwierdzenie i abym sprawdził folder spam. Ciągle brak jakiegokolwiek apdejtu statusu zamówienia. Rejestracja konta: nie działa auto-wysyłanie kodu weryfikacyjnego. Może mam coś z e-mailem, ale dlaczego z support@mobvoi.com przychodzą ?
@maciej9: zamawiałeś ze strony producenta? na amazon.de jest, czyli bez dodatkowego vatu :>
1. jak się spisuje po tym czasie?
2. bateria w normalnym trybie wytrzymuje spokojnie, czy trzeba się napocić i poustawiać by dzień wytrzymała?
3. jak z prockiem, szybkością? teoretycznie stary procesor, laguje? asystent google długo myśli zanim się uruchomi i wykona polecenie?
4. nie wygląda odpustowo? jest metalowy? czy boczki są z plastiku?
5. no i najważniejsze, kupiłbyś
1) Jestem zadowolony ogólnie, ale prawie cały czas go używam w trybie oszczędnościowym (essential mode) a włączam androida właściwie tylko przed jakąś aktywnością lub w czasie jazdy autem. Nieźle działa jako zestaw głośnomówiący i Google Assistant też się przydaje. Pasek jest wygodny.
2) Wytrzymuje spokojnie 2 dni przy włączonych powiadomieniach z BT i z częstym korzystaniem z aplikacji.
3) Proc faktycznie czasem nie wyrabia i na odpalenie niektórych apek czeka się parę
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@maciej9: a możesz sprawdzić jedną rzecz? chodzi o to, że jak masz zaznaczona opcję "wyświetlacz zawsze włączony" I zdjęty zegarek to po pewnym czasie, dla oszczędności baterii włącza się wyświetlacz FSTN. No i teraz pytanie czy jesteś w stanie wybudzic zegarek do ekranu OLED, czy oba ekrany gasną.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@maciej9: siema. Jak tam po dłuższym czasie użytkowania? Rysuję się bardzo ? Nie znudziło się ? Przymierzam się do niego albo to amazfit Stratos. Potrzebuje czegoś na rower i czasem bieganie. Niby Stratos to bardziej sportowy ale wizja nawigacji i możliwość płacenia zawodem podczas biegania kusi. Jakieś rady bo takim czasie. Ile wytrzymuje bateria podczas nawigacji ?
@JanMarianCzosnek
Uzywalem go pare razy na rowerze, do biegania, raz przez 8.5h w gorach rejestrował trase. Robi co do niego nalezy. Jednak ładowanie co 2 dni dla mnie jest uciazliwe nieco. Uzywam go wiec w trybie "uśpienia" głownie. Poczekam i zobacze czy cos zmieni nastepna aktualizacja. Jak nic to sprzedam.
Szkło nie wiem czy sie rysuje bo nakleiłem zabezpieczające, ale farba z koperty w paru miejscach lekko zeszła przez mocne otarcia.
Płatnosc