Wpis z mikrobloga

chcialem wrocic do grania w #pokemongo ale oczywiscie nie pamiętam hasla ani loginu do tego pokemon trainer club xD a z tego miałem konto
jak próbuję przypomnieć na stronie to wyskakuje mi ze na mojego maila wykryto zalozone kilka kont xD jestem pewien ze to nie prawda, to jakis bug? przeciążenie serwerow?
jakby jednak się nie udało odzyskać danych to lepiej teraz nowe konto utworzyć znowu przez ten pokemon trainet club czy po prostu polaczyc z kontem google? bo pamietam ze na poczatku to było dosc istotne jak sie to robilo bo przez google były jakies problemy chyba...
#pytanie #kiciochpyta
  • 7
na poczatku to było dosc istotne jak sie to robilo bo przez google były jakies problemy chyba...


@lazer: Mnie się wydaje że było odwrotnie, via google spoko, via pokemon trainer club problemy. Nie pamiętam jednak szczegółów, w każdym razie ja miałem praktycznie od początku połączone konto google i nie miałem żadnych problemów.
@lazer: nie

tzn. na tej stronie są jakieś gierki z pokemonami i inne duperele ale w PoGo nic ci to nie daje, poza niemożnością zalogowania jeśli im serwer padnie