Wpis z mikrobloga

Zna ktoś dobry i w miarę rozsądny w cenach zakład lakierniczy w Łodzi? Dziewczyna wjechała na kamień, który jest przy znakach jak są roboty drogowe i całe drzwi przy podwoziu mają dosyć głębokie zarysowania ( ͡° ʖ̯ ͡°) jaki koszt może tego wynieść?
#pytanie #lodz #samochody
  • 12
@lenvrt: Podjedźcie z tym do pierwszego lepszego zakładu i niech Wam to wycenią. Ja robiłem swój w Ul-mot na Rokicińskiej ale z OC. Z efektów jestem zadowolony a ceny pewnie takie jak wszędzie. r2d2_tiriri Ci podał, mnie w innym zakładzie podali podobne. możesz też spróbować poszukać na dobrymechanik.pl.
@lenvrt: jest wgniecenie czy nie?
Co za fura?

Gdzie dokladnie sa te uszkodzenia? Na drzwiach też, czy to co sie rzuca w oczy na progach?
Jak tylko to na progach i nie ma wgnieceń, to nie bedzie tak duzo roboty.
@lenvrt Szukaj mniejszych warsztatów, to w 350 zł się zmieścisz, chociaż ja bym celował w jeszcze niższą kwotę, ale to byś musiał najlepiej znaleźć kogoś kto robi sam.
Niech rozszlifuje tam gdzie jest ten odprysk do blachy, reszte zmatowi, polozy w ubytki podkład i baranka i niech maluje do taśmy sam baranek, najlepiej miejscowo - a jakby się nie wstrzelił z kolorem do reszty progu, to do taśmy cały próg i nie