Wpis z mikrobloga

Śmieszne jest to, że mamy 2018 rok a ludzie dalej twierdzą, że kryptowaluty będą służyły jako ominięcie rządów, stworzenie rebelii i tak dalej... zrozumcie w końcu, że rządy świata nie blokują kryptowalut tylko dlatego, że mogą na tym wyjść i zarobić kupę kasy. Władze w jednym momencie mogły by zlikwidować wszystkie bitomaty i zakazać użytkownikom banków robienia przelewania pieniędzy na giełdy. Ja #!$%@?ę, czasami to naprawdę przykre, że ludzie nie mają takiej świadomości.
#kryptowaluty #bitcoin #glupotaludzka
  • 129
  • Odpowiedz
ale bitcoin od miesięcy traci... to przecież właśnie inflacja, utrata wartości w stosunku to innych dóbr,


@r123: to zależy dla kogo, dla mnie powinno spadać jak najniżej liczę na to, że spadnie nie dziwi mnie to oczekiwałem tego. Jeżeli nie wiesz kiedy kupić bitcoina kupuj regularnie bez względu na cenę a uśrednisz koszt zakupu. Ja czekam bo znam ten rynek na tyle, że zamienię fiata po najkorzystniejszym kursie i btw. 1 bitcoin zawsze równa się 1 bitcoin.

jakbyś spojrzał na zwroty z trzymania złota, to byś zobaczył, że jego cena fluktuje więc nie ma żadnej gwaranacji, że jak kupisz w tym roku, to w następnym nie bedzie
  • Odpowiedz
@pawlo74: pisalem o tych 70BTC bo sam sie nimi chwaliles. Choc nie wiem z jakiego powodu.

Co do “kasyna”, dla mnie kasynem jest wrzucanie wszystkich jajek do jednego koszyka. “Lambo albo bieda” to nie jest moja strategia inwestycyjna. Dlugoterminowe inwestycje w niespekulacyjne, zdywersyfikowane aktywa sa dla mnie po drugiej stronie skali.
  • Odpowiedz
pisalem o tych 70BTC bo sam sie nimi chwaliles. Choc nie wiem z jakiego powodu.


@Iguan: bezczelnie kłamiesz. Żałuję, że straciłem na Ciebie mój bezcenny czas. Okazuje się, że jesteś zwykłym trolem.
  • Odpowiedz
@pawlo74: zloto ma w miare stala podaz, wynosi ona mniej wiecej 1-2% rocznie, nie wzrasta ona wraz z cena. Jest w zasadzie odwrotnie. Im mniej zlota, tym jest ono bardziej pozadane, wiec chetniej ktos zaplaci za nie wiecej.

Co do inwestowania TYLKO w BTC: serio? Przeciez teraz, kiedy BTC zalicza coraz glebsze dolki, to ten kapital ktory zainwestowales w BTC moglby zarobic gdzies indziej. Zamiast tego, czekasz na nie wiadomo
  • Odpowiedz
@Caccutas: > zloto ma w miare stala podaz, wynosi ona mniej wiecej 1-2% rocznie, nie wzrasta ona wraz z cena. Je

@Caccutas: Ale piszesz głupoty, nie znasz tematu a się wypowiadasz wiecznie.
Wraz ze wzrostem ceny złota wydobywa się go coraz więcej bo zaczyna być to opłacalne. Wiele złóż jest znanych ale koszt wydobycia z nich jest większy niż zysk. Gdy tylko cena urośnie, zaczyna się je wydobywać.
  • Odpowiedz