Wpis z mikrobloga

Obejrzałem 5 minut mitomana na YT. Nie wiem kto do kogo dzwonił ale jasno z tego wynika, że Marlena musi być strasznie zdesperowana i najwyraźniej nadal nie bierze leków. W efekcie już co najmniej raz została odstawiona do psychiatryka. Nie doczekanie twoje patokundlu, że Marlena pojawi się na SU. Prędzej Ty spadniesz z rowerka. Trzeba będzie skończyć z zasadami i rozesłać posiadane materiały.

Ps. Będziesz #azor 'ku 14 w Warszawie? Wpadnij o 23 na Myśliwiecką pod radio. I nic się nie bój. Psów będzie jak mrówków, ten kaprawy ryj z szyjii Ci nie spadnie
Ps II. Zapomni o #fakemma2. Już gadałem z kim trzeba i nikt Cię tam nie zaprosi bo nie chce mieć do czynienia ze szmata która bije upośledzoną kobietę.
Ps III. Na Kolskiej 13 już radosne powitanie szykują
#rafatus #hycleazora #patostreamy #danielmagical
iocoffee - Obejrzałem 5 minut mitomana na YT. Nie wiem kto do kogo dzwonił ale jasno ...

źródło: comment_YgHNg1JxnUCkfj6fLe9FGD0IcUomVumE.jpg

Pobierz
  • 31
  • Odpowiedz
@imargam_2137: po prostu w byciu patolem i w zjeżdżaniu na dno są pewne ograniczenia. a ten menel je przekroczył wszystkie. On będzie teraz ratował marlene. aż się #!$%@?łem ze śmiechu z fotela; "są na to grube paragrafy". Ciekawe czy okaże się tak odważny i przy wizycie w schronisku złoży sam donos na siebie. A warzywa jest mi mocno szkoda, ale ja nie jestem od naprawiania świata. najlepszym dla niej był by
  • Odpowiedz
@iocoffee:

najlepszym dla niej był by zamknięty ośrodek na minimum rok. i pewnie gdyby jej ktoś powiedział, że istnieją takie miejsca dawno już by się tam zgłosiła

Nie, nie zrobiłaby tego, bo ona nie widzi problemu w swoim zachowaniu. Trzebaby ją ubezwłasnowolnić i osadzić ją siłą w takim ośrodku.
  • Odpowiedz
@darkheavy1: nie da rady jej ubezwłasnowolnić, w Polsce to mocno skomplikowana procedura. to raz, po drugie przymusowo będzie śmierdzieć więzieniem, najlepiej by pan jak jutro z tefałenu jej wyjasnił, że aktualnie wybiera pomiędzy dżumą a cholerą i że jest trzecie wyjście

  • Odpowiedz
@iocoffee: ......ale może po badaniach zostać sklasyfikowana jako infantylna, nie zdolna do trzeźwych ocen sytuacji, moze też umiarkowanie niepełnosprawna powyżej szyi, nie mówiąc już o jakiejs z chorób psych. Wtedy bajki o ustawkach już by nie przeszły tak łatwo, a i walenia na S.U osoby chorej to już przestępstwo.
  • Odpowiedz
@SVETER: na oko opóźnienie w rozwoju, brak wzorców ect.. nie jestem psychologiem czy psychiatrą; natomiast w polsce jest cholernie ciężko ubezwłasnowolnić osobę która nie zagraża innym i w jakim stopniu jest poczytalna i świadoma
A to co piszesz w dalszej części to doskonale wiem. Nawet jak Marlena nie zgłosiła przemocy jak pieski i mops wpadły. #mitoman jednak jakoś sobie nie zdał sprawy z tego;
poczekamy, posiedzimy, poflagujemy, może azorek nie obsra
  • Odpowiedz
@koneserpolmosu: mimo tej całej paplaniny o ich problemach czy chorobach trzeba spojrzeć na konkrety. Rafał jest degeneratem, wrakiem człowieka który udziela się medialnie ZWŁASZCZA przy przed osobami nieletnimi i jego #!$%@?, że to rodzice powinni pilnować swoje pociechy co oglądają w necie jest wyssane z przerwy miedzy jego jedynkami. Przy obecnej technologii nie da się dziecka upilnować w 100% więc i autor publikowanej treści powinien zwrócić na to uwagę a ten
  • Odpowiedz
@Rafal-Kowalyk: o kurcze pieczone ale rafał mu powiedziałes wszystcy ci teraz zadroscimy że jesteś meska dziwka albo na utrzymaniu swojej włascicielki i tego ze jestes damskim boxere i zawalczysz z edofilem na gali fejm ememej ty zawsze bedziesz wygrywał niż my bebg
  • Odpowiedz