Wpis z mikrobloga

Mam pytanie - chciałbym zakupić zegarek Fossil Machine Leather FS4656. Nigdy wcześniej nie posiadałem takiego porządnego czasomierza, jednak w końcu chciałbym to zmienić. Znalazłem go w tym sklepie i bardzo spodobał mi się razem z tym skórzanym paskiem - chciałbym go nosić do koszuli czy też marynarki. Czy ktoś przypadkiem ma taki model bądź podobny? Ma szkiełko mineralne i obawiam się o zarysowania - są jakieś folie/szkła ochronne? Czy nie powinienem się tym przejmować?
Znalazłem ten sam model znacznie taniej bo z kodem rabatowym 10% wychodzi 191,50 zł taniej tutaj, jednak posiadają znacznie mniej opinii w internecie - ktoś z Was kupił może swój zegarek w sklepie Edwa?

#zegarki
MentorPL - Mam pytanie - chciałbym zakupić zegarek Fossil Machine Leather FS4656. Nig...

źródło: comment_iYaH0twXbAuGEK0LTZIUcABrBrdsW0fo.jpg

Pobierz
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@CaliforniadreamerVol2: W Zegarowni jest opcja negocjacji ceny w momencie gdy gdzieś indziej w autoryzowanym punkcie jest taniej ale nie wiem czy Edwa się do tego zalicza - póki co czekam na odpowiedź od Mirko-społeczności ale dzięki!
  • Odpowiedz
Ma szkiełko mineralne i obawiam się o zarysowania - są jakieś folie/szkła ochronne?


@MentorPL: chcesz zakładać szkło ochronne na szkło ochronne wskazówek? ( ͡° ͜ʖ ͡°) szkło to tam nic, gorzej jak zrobisz rysę na tej czarnej powłoce ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 0
@mr03 Faktycznie postrzelony pomysł - podchwyciłem ze smartwatchy. Do jakichś prac mogących uszkodzić zegarek byłby ściągany, natomiast chciałem się rozeznać w profilaktycznej ochronie czasomierza. Dzięki za odpowiedź!
  • Odpowiedz
to się nie spina ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@xetrov: Od czegoś trzeba zacząć ( )

Dziękuję, spróbuję z nimi negocjować cenę.

@Minishcap: Znajomy miał, nie trafiałem też na opinię, że jest kiepska w internecie stąd też taki wybór. Nie jestem napalony, podoba mi się i chciałbym ten model zamówić - jednak jeżeli masz jakąś markę za podobne pieniądze to
  • Odpowiedz
@MentorPL: kupuj raczej coś w budżecie, w którym nie będzie Ci szkoda go nosić bo chcesz unikać każdej ryski i innych oznak wieku, nie odbieraj tego jako wjazd na zarobki ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@xetrov: Odbieram jako dobra radę ( ͡~ ͜ʖ ͡°) Stałych zarobków nie mam, po prostu chciałbym aby z rok bądź dwa posłużył, sam design mi się spodobał i raczej jest bardziej elegancki niż jakiś G-Shock. Nie boję się też każdej ryski ale na ile mogę to szanuję swoje rzeczy stąd taki pomysł. Dzięki i wszystkiego dobrego ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@MentorPL: Serio nie trafiłeś na złe opinie o fossilach? Wystarczy na pierwsze, większe forum o zegarkach i 9 na 10 będzie odradzało.
Do 1000 zł to tylko Seiko, Citizen, Orient, Casio.
  • Odpowiedz
@MentorPL a mondrzy ludzie jak zawsze z "nie kupuj tego bo Casio lepsze".
Opinia ogólna co by rzucić Ci trochę światła na tę markę.
Serwis jest chwalony, jakość wykonania jest przyzwoita, mechanizm jest ok.
Weź pod uwagę jednak że to jest zegarek który ma wyglądać, za to logo dopłacasz mniej więcej 50% ceny. Inaczej mówiąc, Casio czy lorusa wykonanego na podobnym poziomie dostaniesz za 200-300 zł.
Podsumowując, casualowo się sprawdzi, ale
  • Odpowiedz