Wpis z mikrobloga

  • 206
Nawiązując do memsa. Wbijam do media expert i pytam o kabel ładowania, taki żeby szybkie ładowanie na nim działało. Koleś OOOOOOOOOOO UUUUUUUUUUU, 30 zł najbiedniej i pokazuje mi jakiś gówno kabelek, który za solidnie nie wygląda. Mówię mu. Panie z czym do ludzi w pepco taki dostanę za 4,99 (piedolony awans). Typ: Ta jasne...

Generalnie polecam, całkiem dobrze służy. Zdj w komentarzu, bo kupiłem se drugi do samochodu.

#oswiadczenie #pepco #cebuladeals #elektronika #telefony
pogop - Nawiązując do memsa. Wbijam do media expert i pytam o kabel ładowania, taki ż...

źródło: comment_pWVhjZzw1OTpnVf30fLFnbb00IPGZFDb.jpg

Pobierz
  • 50
  • Odpowiedz
  • 1
@januszao
Widzę nick adekwatny ( ͡º ͜ʖ͡º)

przekrój żył (AWG poszukaj) nie ma zupełnie znaczenia, dlatego możesz kablem głośnikowym odpalać auto. Tak samo długość kabla nie powoduje spadku napięcia.
Kup sobie taki super tani kabel i podłącz do ładowarki 5V/2A albo 9V/2A
Dłuższe kable i te z cienkimi żyłami na 5V nie pchnęły więcej niż 700-1000ma
Nie trzeba większej filozofii żeby zauważyć że jeden kabel ładuje mi
  • Odpowiedz
@emesc powodzenia z odpaleniem auta od kabla #!$%@? glosnikowego (co to w ogóle znaczy to też nie wiem - na światłowód powiesz ze jest internetowy?? Widzę że jesteś jednym z tych którzy powiedzą na ekranowany kabel - kabel antenowy hehhe). No ale z tym brakiem spadeku napięcia w zależności od długości przewodu się nie osmieszaj... Jeśli przekrój i długość nie ma znaczenia to co ma?
  • Odpowiedz
@pogop: też sobie właśnie kupiłam i działa też na szybkim ładowaniu na ładowarce oryginalnej samsungowej co rozwaliłam kabel a ładowarka z allegro za 30 zł nie ładowała mi tak szybko xD
  • Odpowiedz
@pogop: ja potrzebuję rozgałęziacz do USB. W Pepco kosztuje 4zl, w Media Expert 30. Kupuję za 3zl, po około 2 tygodniach się psuje i wymieniają mi na nowy. Co 2 tygodnie mam w nowym kolorze. Props bo do Pepco mam 20 metrów z pracy.
  • Odpowiedz
  • 0
@januszao omfg widzę że albo nie czytasz ze zrozumieniem albo kiepski troll
To była właśnie ironia do twojej wypowiedzi, oczywiście że to ma znaczenie!

Ty napisałeś:
"kabel to kabel, tutaj jakby większej filozofii nie ma"
  • Odpowiedz
@pogop: media markt to od kilku lat ma dodatkowy chromosom, np. sprzedają folię do laminowania (tę najtańszą "80") za 49,99, podczas gdy w media expert jest za 21 złotych, a pewnie dałoby się znaleźć ją taniej XD
  • Odpowiedz
  • 1
@Barteky a myślisz też że poważnie mówiłem że można na kablu "głośnikowym" auto odpalać?
Consisted do inferno tips co napisał że "kabel to kabel, tutaj jakby większej filozofii nie ma"
  • Odpowiedz
  • 0
@januszao napisałeś "kabel to kabel, tutaj jakby większej filozofii nie ma" więc zgodnie z Twoją tezą jest niby tak jak napisałem: przekrój bez znaczenia i brak spadku napięć
Ale że ironii nie umiesz zrozumieć to się nie dziwię patrząc na formę twojej wypowiedzi
  • Odpowiedz