Wpis z mikrobloga

@windykator74: nie piję alkoholu oprócz toastów, więc tu się nie wypowiem.
Kuracja 5 miesięcy, 40 mg dziennie.

Skutki uboczne miałam tak naprawdę przez pierwsze dwa tygodnie - pierwszy miesiąc. Mega wysuszenie twarzy i ciągle uczucie ściągnięcia, wysuszenie wierzchniej strony dłoni.
Aktualnie pojawiają mi się zajady i łuszczenie w kącikach ust, ale małe i często znikają. Plus wysuszenie ramion i przedramion ale wystarczy smarować kremem. I to by było na tyle.
  • Odpowiedz
@windykator74: Ja miałem pół roku :P generalnie jedynymi skutkami ubocznymi w moim przypadku była suchość skóry (ale taka zajebista suchość, a to jeszcze była zima) i może ze 3 razy mnie trochę brzuch pobolał, ale bardzo znośnie (pewnie dlatego, że cały czas brałem coś osłonowego też na flaki). Z tego co pamiętam to też jest lek na stosowanie właśnie w pory roku bez słońca. Co do efektu to warto, bo z
  • Odpowiedz
@windykator74:

morfologia + alat aspat cholesterol trójglicerydy przed braniem
morfologia + alat aspat cholesterol trójglicerydy po miesiącu brania
morfologia + alat aspat cholesterol trójglicerydy po 4 miesiącach brania

wszystko w normie.

Terapia moim zdaniem demonizowana.

Zaburzenia żołądka i jelit: bóle żołądka i brzucha, zgaga, nudności, wymioty, niestrawność, zapalenie przewodu pokarmowego, potencjalnie zagrażające życiu krwawienia z przewodu pokarmowego: jawne (fusowate wymioty, smoliste stolce) lub utajone (do krwawień dochodzi tym częściej im większa
  • Odpowiedz
@windykator74: powiem tak - męczyłam się z trądzikiem przez 4 lata, a izotek zlikwidował mi problem w 8 miesięcy, także dla mnie to jest jedyny lek, który faktycznie jest w stanie to gówno wyleczyć. Skutki uboczne to jest kwestia indywidualna, ja osobiście miałam suchą skórę, oczy, skalp (przez co wypadały mi włosy, polecam temat olejowania - jedynie to mi je uratowało) i okropnie suchą śluzówkę nosa przez co czasami leciała mi
  • Odpowiedz
@windykator74: Jestem w trakcie 2 miesiąca zażywania. Okresowe zmęczenie (normalna rzecz, ale nie uprzykrzająca życie), suchy nos i usta (i czasem oczy). Jeśli codziennie rano i wieczorem nałożysz krem nawilżający na twarz, nie będzie problemów z przesuszeniem i zaczerwienieniem skóry. Z natury nie jestem obdarzony szczególną siłą i zdrowiem, a lek znoszę dobrze. Zdecydowanie rekomenduje. Co do kremu, polecam: La Roche Posay Toleriane Ultra, który nie daje o sobie znać na
  • Odpowiedz