Wpis z mikrobloga

Dobra Rafon, dam Ci radę. Słuchaj tego byku. Spamując/Floodując portale i próbując w ten sposób odzyskać konto - sobie utrudniasz sprawę. Pomijając, że 95% twojej widowni piszę takim angielskim, że nikt ich nie będzie traktował poważnie (i wcale nie przesadzam z tym 95%) i jesteś pewnie żartem w ich biurze - to utrudniasz pracę ludziom. Jesteś takim typem co stoi w McDonaldzie jak kasjerka obsługuje innych i krzyczysz GDZIE MÓJ BIG MAC #!$%@?, GDZIE. A twoje bachory krzyczą TAK HE SOLD HIM A LEAF. Ja wiem, powiesz - sram na nich, mają mi odbanować konto. Tylko właśnie ten brak pokory Cię udupił. Pamiętasz, jak się chwaliłeś, że byłeś super grzeczny do Toruńskich policjantów bo nie jesteś idiotą? No właśnie. Komu prędzej odbanujesz konto? Komuś, kto dostał bana za złe zachowanie i się dalej źle zachowuje czy komuś kto go dostał i obiecuje poprawę? Wiesz co ja bym zrobił? Tak na serio, na twoim miejscu? Pojechał do polskiej siedziby youtube. A jak to nie pomoże, to do tej w USA. Zrób z tego vlogi, trochę kasy Ci się zwróci. Będzie śmiesznie. I nie żałuj kasy, na kogoś kto mówi PŁYNNYM #!$%@? ANGIELSKIM i wyjaśni twoją sprawę. Bo ty po angielsku mówisz na poziomie podstawówki. I się nie #!$%@?, tylko stwierdzam fakt byku. Nie masz do stracenia nic, a dużo do zyskania. Po prostu podkul ogon i klęknij youtubeowi do miecza wariat, tak jak MałaDzikaSuczka100. Essa, łokieto dla Ciebie.
#rafonix #reddit #danielmagical #patostreamy
  • 18
  • Odpowiedz
@Sychy_Sychalski: Wiadomo, że tam nie wchodzisz tak sobie i nie stajesz w kolejce razem z Guralem, a Pani w okienku Cię odbanuje ( ͡° ͜ʖ ͡°) Ale jakby się skontaktował wcześniej i chciał porozmawiać to wydaję mi się, że by go wpuścili. Nawet tak, o. Zabić rutynę.
  • Odpowiedz
@NieMaSpeluny stary, Google organizuje spotkania z powaznymi klientami, którzy chcą zostawić u nich hajs na reklamy. Rafonix dla Google jest wrzodem na dupie - treści 18+, content oparty na chlaniu, nikt tego nie chce na swojej platformie. Po co mają z nim rozmawiać? :)
  • Odpowiedz
@NieMaSpeluny: a to zniesli nam wizy, ze mozemy tak o sobie latac do USA? poza tym, on jest karany, jedynie moze poleciec do meksyku i probowac z tibijskimi amigos przedostac sie do ju es ej
  • Odpowiedz