Wpis z mikrobloga

@Bachal: bebop ma mniej czujników, więc chyba łatwiej go rozbić od Sparka, ale jak wiatr zawieje pilotując 80 gramowego Tello w sąsiedztwie budynków to nic nie pomoże.
@dzangyl: No tu plus sparka, GPS stabilizuje. Ale latanie na baterii sparka i zmienianie za kazdym razem częstotliwości na 2,4 ghz to wyścig z czasem, żeby coiś polatać :D
@Bachal: z tego co wyczytałem to spark ma nieco lepszą jakość wideo, ale ja jednak wolę dłuższy lot, bo latam raczej 4fun, z resztą drony w tej cenie to raczej 4fun
@dzangyl: No spark w sklepach z dronami jest pozycjonowany na semi professional, ja kupiłem Sparka, bo ja chciałem polatać z nagrywaniem, a dziewczyna ma ciągoty na nagrywanie. No i jest poręczny, zeby go zabrać np w góry. Ale coś czuje, że jak mi się spodoba, to za rok Mavic Air ;p
@dzangyl: Wiesz co, ja chciałem bo mnie stać, a ona chciała bo ma zajawkę na kręcenie. A ja lubie gadżety, ciekawiły mnie drony to sobie walnąłem przy okazji robiąc jej przyjemność. Bo czemu nie :)? Jak mi się szybko znudzi, to sprzedam z małą stratą, a jak nie znudzi, to dokupie baterii (mam wesję combo)
@Bachal ja też mam zajawkę, kupiłem tello, zepsulem ale mimo to spodobało mi się tak, że kupię coś droższego bo mnie stać ;) ale bebop przekonał pracą na Aku.
@dzangyl: no właśnie, a jeszcze na usprawiedliwienie podam, że nie wiedziałem o tym bebopie, jak kupowałem sparka (mimo researchu!) Cały wykop mówił, żebym brał sparka
@Bachal: daleko, z dodatkowymi aku Spark jest świetny, widziałem w akcji, wideo świetne do 200-300 metrów. Ja wolę śmigać dłużej bo nie czuję potrzeby nagrywania ;)