Wpis z mikrobloga

Jak przystało na kogoś, kogo patronem jest Święty Baobab - postanowiłem strzelić z ucha ( ͡° ͜ʖ ͡°) Jako, że mam całkiem MOCARNE konto na Reddicie + umiem pisać po angielsku, skontaktowałem się bezpośrednio z community managerem YT. Wyjaśniłem sprawę Rafona, założyłem album na IMGUR pokazujący, że Lordoza ogarnia ludzi, żeby go odbanowali oraz linknąłem do WersalkaTV zaznaczając, że to jego nowy kanał. Oczywiście, linknąłem moment jak to się chwalił, że wjechał Magicalowi na chatę 2-3 dni temu i opisałem szczegółowo całą sytuacje, pytając czy tak wygląda ktoś zreformowany kto dostał bana za nic? ( ͡° ͜ʖ ͡°) Nie omieszkałem też, wspomnieć o "#!$%@? w dupę" dla youtube, tłumacząc, że to bardzo homofobiczne i jeden z najgorszych slurów w języku Polskim. Oczywiście screen dodany ( ͡° ͜ʖ ͡°) Ktoś powie, że jestem pieskiem Magicala - ale nie. Po prostu Lordoza jest dla mnie wcale nie dymowy, a ból jego odbytu będzie wart bana. Chce, żeby pobił się z Magicalem i zniknął z netów. Albo niech wróci do dymów. Oczywiście, to moja opinia. Rozumiem, że wielu was nie będzie się zgadzać. Ale dla mnie ból dupy Lordozy > Lordoza w netach. Sorry, jestem egoistą ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#danielmagical #rafonix #patostreamy
NieMaSpeluny - Jak przystało na kogoś, kogo patronem jest Święty Baobab - postanowiłe...

źródło: comment_aUReYnvuEMjaovu7r3jddWe1Lo1uJkvG.jpg

Pobierz
  • 12
@NieMaSpeluny: Takie coś nie zaliczył bym jako strzelanie z ucha,uznał bym to jako sprawiedliwość. On sam lubi kręcić i kombinować żeby wyszło po jego myśli. Manipuluje małolatami dla własnego interesu.

Ktoś powie, że jestem pieskiem Magicala - ale nie. Po prostu Lordoza jest dla mnie wcale nie dymowy, a ból jego odbytu będzie wart bana.


I takie coś to ja rozumiem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@pibeczek123: Ktoś napisał chyba kilka dni temu dużego (w sensie, dużo linków) posta o Danielu (nie wiem czy jakiś piesek Rafona czy po prostu ktoś miał wenę). Community manager powiedział, że poda to dalej/zweryfikuje. Nie pamiętam, rano go widziałem jak wyszukiwałem posty o Rafonixie. I tyle wiadomo. W najgorszym wypadku Dana dostanie bana na głównym kanale. Ale i tak zakłada nowe co 5 minut i potrafi wyciągać na nich kwit (w
@NieMaSpeluny: No to spoko, ale gdybyś przypadkiem coś zauważył to zerniknij na tą sytuacje... Szkoda by było bana na kanale z 280k subów... Znaczy ja to widziałem niby i rzeczywiście to ma iśc tam dalej... a Lordoza wczoraj swoją wersje gadał... że jest gościu jakiś moderator YT co za wszelką cene chce usunąć Daniela i dlatego te bany... Ale dzięki dzięki za info