Wpis z mikrobloga

Pamiętam jak rok temu wbiłem po raz pierwszy na ten tag. Byłem pozytywnie zaskoczony, siedzieli tu zajebiści ludzie. Można było poczytać konstruktywne przemyślane wpisy jak i również z niektórych się pośmiać :) Kreatywnych memów było od groma- na tag wchodziło się z czystą przyjemnością , bo człowiek wiedział ,że będzie co poczytać.
Była tu zgrana paka i rzadko kiedy zdarzały się przepychanki pomiędzy użytkownikami tego tagu.
Czat z youtuba nie miał podlotu to tych ludzi i dlatego cieszyłem się, że tu trafiłem , bo wiedziałem , że mam do czynienia z osobami w większości kumatymi i pełnoletnimi.
Aktywność rok temu było o niebo lepsza i większa. Wpisy powyżej 100 plusów to nie było nic wielkiego. Sam pamiętam jak za zwykły wpis o Łobodzie dostałem ponad 200 plusów.
Niestety teraz za cholere nie da się czytać tego tagu. Raz na ruski rok pojawią się tu jakieś kumate wpisy , a reszty to szkoda komentować. I najgorsze w tym w wszystkim jest to ,że będzie coraz gorzej i tamte czasy już nie wrócą niestety.
O Wykopie i tym tagu było i jest mówione u gurala, boxdela, rafonixa, medusie na streamach i zlecieli się niestety ich fani ze szkół gimnazjalnych i efekt widzimy sami.
Pozdro dla wszystkich,którzy pamiętają ten tag sprzed roku :)


#danielmagical #patostreamy #boxdel #rafonix
  • 12
  • Odpowiedz