Wpis z mikrobloga

Nie mieszkam w Polsce. W piątek przylaciałem na ślub i wesele, a w sobote byłem w supermarkecie na zakupach i doznałem szoku kulturowego. Kolejki i zawartości koszyków jak w dni kiedy następny jest wolny ustawowo od pracy. Koszyki wyładowane po po same brzegi i kilometrowe kolejki. Co jest #!$%@? nie tak z tymi ludzi, co za dzbany.
  • 7
@Swiatek7: szoku kulturowego.. jest koniec tygodnia, ludzie robią większe zakupy żeby potem cały tydzień nie latać codziennie do sklepu, taka właśnie kultura zakupów jest choćby u naszych zachodnich sąsiadów co jako człowiek nie mieszkający w Polsce powinieneś wiedzieć, nie zakładam, że tam mieszkasz aczkolwiek podobnie to wygląda w innych wysoko rozwiniętych krajach Europy do czego jak mniemam bijesz, a jeszcze bardziej starasz się nakręcić małysza ze względu na dzisiejszy zakaz, tylko
no i ja się pytam człowieku dumny ty jesteś z siebie zdajesz sobie sprawę z tego co robisz?masz ty wogóle rozum i godnośc człowieka?ja nie wiem ale żałosny typek z ciebie ,chyba nie pomyślałes nawet co robisz i kogo obrażasz ,możesz sobie obrażac tych co na to zasłużyli sobie ale nie naszego papieża polaka naszego rodaka wielką osobę ,i tak wyjątkowa i ważną bo to nie jest ktoś tam taki sobie że