Wpis z mikrobloga

  • 2
Przyjechała dostawa. W domku chłodniczym miejsca brak. W ogóle na magazynie miejsca brak. Paleta z nabiałem jak stoi koło lodówki to prawie jak w lodówce.
Wqrwieni: kasjerki, kierownik sklepu, klienci, kierowca.
Zadowolony ktoś kto zgarnia premię za ilości palet które wyjechały z DC. Prawdopodobnie jakiś kierownik regionu.
  • Odpowiedz
@e900: po co w takim układzie wyjścia ewakuacyjne, skoro nie trzeba uciekać? ¯\_(ツ)_/¯
Powinni im zamknąć wszystkie sklepy, które łamią przepisy. Kara to np. miesiąc sklep zamknięty i dopiero jak przejdzie weryfikacje to otwarcie. Później kontrole co jakiś czas.
  • Odpowiedz
@pablonzo: z tym hydrantem to taki żart tylko, ale co do zamknięcia sklepów to jestem na tak, nauczyli by się. U mnie w Biedronce to poszli o krok dalej i wyjście ewakuacyjne jest zastawione stołem z jakimiś płynami do spryskiwaczy czy tam innym dziadostwem w butelce.
  • Odpowiedz
@e900: przecież wiem, że żart ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Trzeba będzie zrobić chyba akcję masowego zgłaszania każdego wpisu pod tagiem do PSP to może wtedy im wjadą i zrobią z dupy jesień średniowiecza.
Tak poza tym to w tej biedronce jest okrutny syf + zastawione alejki, a jest ona mała. Do zamrażarek trzeba iść bokiem bo masz ze 30 cm luzu między nimi a paletami z
  • Odpowiedz
@pablonzo: jakby to miało się skończyć masowym zamykaniem sklepów to może by się przejęli, nie wiem ile mandat za takie coś wynosi, ale coś czuję,że jakby sumę usłyszeli to by się spytali czy mogą za rok z góry zapłacić.
  • Odpowiedz
@pablonzo: zachęcam żeby zgłosić do lokalnej komendy Straży Pożarnej. Niestety trzeba wysłac list albo stawić się osobiście - ale warto!! Kontrola jest w ciągu kilku dni, kara dla kierownictwa i postępowanie administracyjne w sprawie czynu zabronionego. Biedronka zrozumie dopiero wtedy, gdy ich kierowników osobiście zaboli po kieszenie. Niestety.
  • Odpowiedz