Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Gundzi: ja mam narożnik fotel i połowę domu z Ikei i nie narzekam, wszystko działa nie zapada się i ma gwarancję bez #!$%@? że nie nasza wina
  • Odpowiedz
@Gundzi: Agata to gunwo - znajoma kupiła właśnie u nich kanapę w tym stylu, przysłali szarą zamiast beżowej i idą w zaparte, że mają rację ( ͡° ͜ʖ ͡°) niby taka pierdoła jak kolor, ale jednak w czymś tam przeszkadza. Do tego obsługa klienta żenująca, nie chcesz z pewnością się później z nimi wykłócać, olałabym tę opcję.
  • Odpowiedz
No kolor narożnika to nie jest pierdoła… umówmy się, ze wybiera się konkretny z takich a nie innych powodow zazwyczaj żeby całość spasować z aranżacja. Dlatego tym bardziej nie chce mi się wierzyc… no chyba ze zaszła pomyłka, ale w salonie agaty spokojnie wymienia. Znam bo niejednokrotnie od nich braliśmy. Naroznik w podobnym tonie jak ten ze zdjęcia ale kilka lat temu wiec bez łączenia kolorow a jednolity. Ostatnio biurka dla dzieciaków
  • Odpowiedz
Sporo maja takich narozników wlasnie w dwoch kolorach w salonie agaty. Jakos w styczniu kupilismy do nas do salonu. Byly w sumie i dwukolorowe i jedno do wyboru. Mamy od nich sporo mebli w domu, a kuchnie robili nam na wymiar nawet. Nigdy nie bylo znimi kłopotu. Rzetelna, sprawna i terminowa obsluga
  • Odpowiedz
Ja mam z salonu agata naroznik milano - ten w kolorze fuksji i jest swietny :) Moja siostra za to zamowila dokladnie tez ktory pokazujesz i tez jest zadowolona. Umowmy sie, w internetach ludzie czesciej narzekaja niz to warte ;)
  • Odpowiedz
Tez wydaje mi sie, ze bez problemu mozesz zamawiac - moi rodzice maja caly komplet w salonie z agaty i jest swietny. Sam sie nad nim zastanawiam, ale remont dopiero przed nami wiec czekam czy nowosci nie bedzie :)
  • Odpowiedz
Ja kupiłam w salonie Agaty bardzo podobny narożnik i jestem z niego mega zadowolona. Super się rozkłada, ma pojemnik na pościel. Poza tym wszystko załatwiłam przez internet dostawa następnego dnia.
  • Odpowiedz
  • 0
Ja kupiłem sofe w agata meble za 2800 zł i jestem mega zadowolony. Sofa z bardzo szeroką leżanką i wysuwanymi oparciami na plecy
  • Odpowiedz