Wpis z mikrobloga

Mireczki słuchajcie. Od jutra zaczynam robotać w paletach. 1,50 zł za paletę . Sądzicie ze uczciwa stawka i wgl. Ile mogę wyjść z dniówką. Nigdy nie robiłem w paletach ale szybko się uczę. I żeby nie było wiem że mega zapierdziel ;)
  • 9
@Kilian ostatnio jak bylem na robocie to kolesie zbijali średnio 75sztuk 2100x1200. Różnie to wyglada w zależności od zakladu. Czasami zdarza się postój bo nie ma surowca. Czekasz żeby ktoś podrzucił deski itd. Z tego co pamietam to ludzie daja rade zrobic gdzieś średnio koło 80 sztuk (wiadomo, paleta palecie nierówna).
Ok. Dzięki. Jeszcze bym chciał wiedzieć czy to jest mega ciężkie jak ludzie mówią. Czy normalnej budowy chłopak da sobie rade spokojnie. Nie będę się tam #!$%@?ł jak coś tylko porostu nie chce wracać do domu z poczuciem wyzysku nie adekwatnego do wysiłku
@Kilian: Nie jest mega ciężkie. Taki mały tip ode mnie. Jeśli to chwilowa robota to spoko pracuj na paletach. Na dłuższą metę, szkoda zdrowia. Choroba wibracyjna na starość to nie żarty. Nie straszę, zaś przestrzegam zawczasu ( ͡° ͜ʖ ͡°)