Wpis z mikrobloga

@ozymandiasz: Nie robi, bo takie gry byłyby zwyczajnie zbyt trudne dla dzisiejszej gimbusiarni, przyzwyczajonej do milionów podpowiedzi i ułatwień podczas gry. Rogue Spear to jedna z trudniejszych w jakie grałem.
  • Odpowiedz
@mbwwr: mi się wydaje, że to przez obecne czasy gdzie internet jest ogólnie dostępny i ma go zdecydowana większość ludzi przez co wolą grać w gry sieciowe z innymi po prostu ludzie lubią rywalizację
  • Odpowiedz
@AnonAnonim: Chodziło mi o to, że seria wyewoluowała w dość nieoczekiwanym dla mnie kierunku. Ale tak jak wspomniałem ostatnia część w którą grałem to był wspomniany przeze mnie Black Thorn także nie mam większego prawa do narzekania. Skoro to się podoba graczom to niech takie robią.
  • Odpowiedz
@mbwwr: Ahhh..stare R6. Gry gdzie planowałeś misję przez 20 minut, a grałeś przez 8 ( ͡° ͜ʖ ͡°) A myśląc o misji w Kosowie albo cichym włamaniu się do willi dalej mam ciarki. Uwielbiam i mam oryginał.
Ale Kazimiery nie brałem nigdy :D

edit: no i dodatkowy plus za Graala w avatarze ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
edit: no i dodatkowy plus za Graala w avatarze ( ͡º ͜ʖ͡º)


@KinmanDoriana: ( ͡° ͜ʖ ͡°)

albo cichym włamaniu się do willi


@KinmanDoriana: a weź nic mi nie mów. Jak sobie przypominam ile razy próbowałem to przejść, to mnie krew zalewa. Ale jak już się udało to ulga i satysfakcja niesamowita ( ͡° ͜ʖ ͡°) z
  • Odpowiedz
  • 3
@ozymandiasz Uwielbiam R6 od początku serii i powiem, że imho Siege to naprawdę fajne podejscie do tematu i nowe otwarcie. Jasne, 70% nie zajmuje planowanie, ale naprawdę - ma swój urok ;)
  • Odpowiedz