Wpis z mikrobloga

Hej mireczki, mam pytanie do was.. Mianowicie, pojutrze jest wielki dzień wstydu jakim jest obrona licencjatu.
Mój zakres pytań to 54 pytania z ktorych umiem może 15, ale na każde z 54 coś "uszyje" na bieżąco i cokolwiek powiem.
Powiedzcie mi, jak wyglądała u was obrona? #!$%@? boje się, ze dostane jakieś pytanie, powiem bzdury i będzie jeden wielki shit.
Jak to u was wyglądało?
#studbaza
#licencjat
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Dipolarny: Tak,tak, u mnie zakres jest 54 pytań. Boję się tego, że po prostu ich nie umiem, bo za #!$%@? nie uczyłem się, z resztą pewnie wiesz sam jak to jest ( ͡º ͜ʖ͡º) Najbardziej boję się właśnie odpowiadania na te pytania, może wypowiesz się troszkę szerzej, jak to wyglądało u Ciebie oraz może podzielisz się jakimś protipem?
  • Odpowiedz
@myers4321: Komisja mówi ci jak będzie wyglądał egzamin. Mówisz tytuł pracy, problem badawczy, wnioski itp. Pytanie od komisji odnośnie pracy lub tematyki powiązanej z pracą. Losujesz pytania. Masz do 2 minut nad zastanowieniem się jak odpowiedzieć. Odpowiadasz na 2 wylosowane pytania + pytanie od recenzenta. Komisja zadaje jakieś pytania jak chce ci pomóc lub zaszkodzić ( ͡° ͜ʖ ͡°). Wychodzisz. Zapraszają cię za minutę aby przedstawić
  • Odpowiedz
@myers4321: Nie do końca wiem bo nie mieliśmy żadnej bazy pytań. Po prostu wiedzieliśmy, że komisja będzie nas pytać w tematyce pracy ogólnie mówiąc. U mnie odpowiadanie było spoko, bo to bardziej była rozmowa z komisją nt. pracy niż odpytywanie. Ogólnie będziesz miał wrażenie, że każdy ma tę pracę gdzieś poza Tobą :D. Z protipów nic nie mam bo wszystko zależy od komisji, jedna z grup z roku, która się
  • Odpowiedz
  • 0
@Imperator_Nadmy z tego co się orientuję u mnie w komisji są same ciepłe kluchy, więc liczę raczej na pomoc ze strony komisji. Ogólnie rzecz biorąc mój recenzent ciągle powtarza, że komisji zależy na tym żeby obronić się jak najlepiej a nie #!$%@? po całości :v

@Dipolarny Chciałbym żeby to tak wyglądało u mnie xD. Oby było git, tym bardziej, że znam odpowiedzi na tyle pytań co nic xD.
  • Odpowiedz
@myers4321: to prawda, zazwyczaj komisja chce pomóc ale czasami zadają pytanie które według nich jest proste ale okazuje się, że dla zestresowanego studenta ciężkie. No chyba, że masz pecha i w komisji jest osoba które chce udowodnić twój brak wiedzy. Sztuka nie obronienia się jest trudna ale możliwa jeżeli nie będziesz znał tematu swojej pracy()
  • Odpowiedz
  • 0
@Dipolarny dzięki za miłe słowa, też tak uważam, bo na każde pytanie powiem cokolwiek + jestem wygadany stosunkowo. Hola hola.... Czy ja przypadkiem szukam usprawiedliwienia dla swojego lenistwa i pocieszenia? (ʘʘ)
  • Odpowiedz