Wpis z mikrobloga

@oldschool493 @pibeczek123
Panowie, powiedzcie mi o co tu chodzi?
Piszecie wypociny które ,,bronią'' Daniela, a gdy ktoś ma inne zdanie na jego temat od razu piszecie że fan Rafonix'a.
Nawet jeśli, ktoś jest jego fanem to nie trzeba go wyzywać.
Zrozumcie że to jest INTERNET. W rzeczywistości jeden i drugi ma #!$%@? w widza i liczą tylko $$$

Nie oznaczajcie mnie w waszych durnych kłótniach

z góry dzięki.
#danielmagical #patostreamy #grubyoszust #rafonix
  • 6
@Muszymianka1323DS: Bycie fanem takiego pozera nie jest czymś dobrym,później widzimy takich małolatów co rzucają tekstami typu " no nie wiem jak tam twoja szmaciura ". Daniel jest obłudnikiem kłamca itp, ale nie ma takiej osoby która brała by z niego przykład. U rafonixa to każdy małolat bierze przykład i jak najbardziej jestem za tym,by tępić takich ludzi pokroju rafonix bo to jest większa patologia społeczna niż magical. Magical siedzi w tej
@Muszymianka1323DS: Tak jak napisałeś " To jest INTERNET " tylko,że młodzi tego nie rozumieją do końca i biorą przykład z takiego człowieka a później widzę na ulicy 13-14 latków co swoim mówieniem przypominają mi rafona. Sam rafon uważa się za lepszego od ciebie i innych bo siedzi na piździe i zarabia gruby hajs dzięki małolatom i jak takiego człowieka nie gnoić powiedz mi ?