Wpis z mikrobloga

@serial28: super się ogląda takie zdjęcia. Tutaj Mbappe jako gówniak, wcześniej po necie latało zdjęcie Jesusa malującego pasy gdzieśtam. Wielkie talenty, ciężka praca i goście sa milionerami.
  • Odpowiedz
@serial28: lubię Mbappe, bo bije od niego jakaś taka pikorani skromność. Wie co potrafi i świetnie to na boisku wykorzystuje, ale przez to nie pajacuje z durnymi fryzurami, jak wiekszosc gwiazd, nie płacze jak gejmar kiedy trener posadzi go na ławce. Ot, normalny chłopak z wielkim m talentem do którego jeszcze dokłada pracę.
  • Odpowiedz
  • 7
@mannoroth i dlatego jest już tak daleko i zajdzie pewnie na poziom Rolando/Mesiego. Neymar nigdy nie będzie najlepszy, pokazuje to nawet w Brazylii gdzie niby gra pierwsze skrzypce i jest liderem, a jedynym graczem który ciągnie zespół do przodu jest coutinho.
  • Odpowiedz
  • 0
@mannoroth XD XD czyli w ogóle nie wymuszał wypożyczenia do psg? I nie namawiał dembele do wymuszenia transferu do Barcelony strajkiem? Typ, pomimo tego że będzie zdobywał złote piłki, to jednak jest przedstawicielem najgorszego z nowych rodzajów piłkarzy, coś jak neymar i jego obrażanie.
  • Odpowiedz
@Elav: o namawianiu Dembele nic nie wiem. Poza tym, jest pewna różnica w dbaniu o własne interesy i rozwój kariery a lansowaniem się debilnym strojem czy fryzurami. I fochów i fochów z jego strony, jak w przypadku np Toure czy Ronaldo też nie pamiętam.
  • Odpowiedz
  • 0
@mannoroth jako fan bvb coś tam wiem. Roszczeniowość mbappe i dembele mnie zaskoczyła, ale fakt faktem przeznaczenie całego zarobku z mś na cele charytatywne to już Jakiś gest
  • Odpowiedz