Wpis z mikrobloga

UWAGA wazne pytanie : czy są takie zakłady że da się gdzies postawic na wynik walki po pierwszych momentach walki oczywiście wtedy gdy jescze walka się dobrze jeszcze nie rozkręciła ani nikt jeszcze nie wygrał (powiedzmy max do 30 sek po rozpociu walki lub do first minuty walki, to juz wogóle bym pystawił na polaczka lub naszego czarnego konia: ulubiencia spasionego obludnika :)
Czy nie ma takiej mozliwosci, bo jak narazie po gdzieś okolo pierwszych 30 sekundach walki udaje mi za kazdym obstawic trafić na osobę która wygra.
choc raczej watpie by byly takie zakłady gdzie-kolwiek
mam bardzo niewielki doświadczenia w buchmacherstwie , nie znam sie na tym, z pol roku obstawilem 3 walki mma i przegralem niestety wszystkie....

Ale teraz czuje ze po 30 sek walki raczej juz wiem kto wygra

wiec jakby ktos znal taka mozliwosc obstawiania last minute w czasie walke place 10 zł pozdro, tylko do tego jakies wytlumacznie, link do strony pls.

a wiadomo na stawianiu na magical mozna zaraboic dosc duzo ... o ile by pokazal co nieco ( chac watpie)

Pozdro dla wykopiczów i dosgonna wdziecznosc za informacje :) i jak coś z tego zarobie to gwarantuje ze odwdzieczne sie w PLN dodatkowo :D

i serdeczie dziękuję za odp. odwdzięczę się hojnie w PLN oprócz tych 10 PLN

tylko szybka odp potrzebna , very fast

#patostreamy #danielmagical #boxdel #mahonek #adrianpolak #danielmagical #famemma #rafatus
  • 4
  • Odpowiedz
no to ciul, super dużo na koncie nie mam co prawda, ehh ale jakbym obstawial w ten sposób to bym zarobił na czystko jak dotąd z 200 zl, ale nie ma co sie dziwic raczej ze takich zakladow nie ma bo, w koncu to fake mma, kazdy by na to wpadl i by obstawial tego typu zakladki ;P ,a kurs byl by słąby jak wystep polski na mundialu;)
  • Odpowiedz