Wpis z mikrobloga

Pojawienie się Polaka to jest generalnie spaniała sprawa. Określenie "współczesny Testoviron" idealnie do niego pasuje. Dzięki niemu można się na wiele sposobów bawić najniższymi instynktami i emocjami polactwa do woli. A najlepsze jest to, że on ma w to wszystko kompletnie wyjebongo. xD Czyta jak wiadomo na bieżąco Wykop i wie, jakie są reakcje, po czym za każdym razem robi zupełnie coś na przekór. Przykład? Po pierwszej konferencji Ozdoba się zakumplował z Tucznikiem, widział, że na Wykopie Ozdoba zyskuje "szacunek" gimbów. Co robi Polak? Prowokuje go do tego stopnia, że ten, 41-letni dziad, nie wytrzymał ciśnienia. xD

I takich przykładów można mnożyć. Mam nadzieję, że dzisiaj też coś odwali. Na przykład napluje w ryj Tucznikowi po zwycięstwie czy coś w tym stylu. Pamiętam początki Testovirona, oglądałem go, gdy jeszcze miał kilkadziesiąt-może kilkaset widzów, on wtedy głównie na SFD wrzucał te swoje filmiki. Pamiętam ten ból dupy polactwa - tutaj jest identycznie. Dopiero kilka osób musiało powiedzieć: ejej, to jest troll, to nagle wszyscy uznali, że "hehe, ale to jest super gość, ale trolluje tych cebulaków". No tutaj jest po prostu kropka w kropkę to samo. Chodzi mi o reakcje odnośnie tych filmików nt. bogactwa do Polaka.

Polak - robisz to spaniale. Mam nadzieję, że dzisiaj znowu zaserwujesz jakieś złoto, żebym miał ubaw, patrząc na ból dupy Wykopków. xD
#patostreamy #danielmagical #teampolak
  • 9
  • Odpowiedz
@tky9: Jak wykopki zaczeły czuć miętę do Ozdoby dopiero po drugiej konferencji, jak Polak dostał od niego buta na mordę, co Ty tu za fantasmagorię uskuteczniasz xD
Polak to bezbek gorszy od besti z parsęcka i dolnośląskiego karła
  • Odpowiedz
@trumnaiurna: To sobie zobacz historię, jak było, bo doskonale to pamiętam, więc nie wciskaj mi tu kitów. Zresztą już wtedy miałem z nich bekę z tego powodu, jak pisali, jaki to fajny gość i jakie fajne miał pociski w kierunku tego Ambro. xD
  • Odpowiedz
Skoro porównujesz Testo do tego chichotającego stulejarza, to nie zrozumiałeś jego geniuszu
  • Odpowiedz