Wpis z mikrobloga

@hheroinMe to nie jest żadne lewe cfw, tylko okazało się, że oryginalny mifit ma w sobie także język polski, więc tęgie głowy podmieniły pliki i można bez problemu wgrać polski język. Nie ma żadnych błędów.
@Djoki: No szału nie robi, te powiadomienia czyta się bardzo ciężko przez ten mały ekran, wolę ambient display w telefonie. Tak poza tym to nie ma wiele różnic względem dwójki. Jest ładniejsza, szkoda że nie ma nfc i wsparcia google pay, bo to byłby ogromny plus. Wolałbym też ekran taki sam jak w amzafit bip gdzie im jaśniej tym lepiej go widać. Teraz w pełnym słońcu jest bieda mocno i nic
@Djoki: A no mam podobnie, bo do beepa na promo wystarczy dołożyć te 50zł i ma się dużo bardziej uniwersalny sprzęt. Tutaj ten ekran do tego jest taki błyszczący, widać strasznie odciski palca i pewnie szybko rysy złapie. Jak ktoś się cały czas zastnawia, to polecam polować ma beepa jak komuś wygląd odpowiada.
@hheroinMe czekam na paczkę z joybuya. Zamówiłem miesiąc temu ale dopiero 2 tygodnie temu wysłali. Ponoć jest już w Polsce. Dałem 100 zł, więc do Bipa bym musiał dołożyć przynajmniej drugie tyle, ale jak miband mi się znudzi i będę chciał kupić Bipa to raczej w polskiej dystrybucji.
@hheroinMe używałem ale zmieniłem na Huawei band a2 ze względu na większy wyświetlacz i możliwość odczytywania wiadomości, jednak i tak jest to tylko kilka pierwszych słów. Ale jest ciągły pomiar tętna bez aktywności fizycznej - np. mogę sobie włączyć na opasce mierzenie tętna podczas oglądania meczu i wiem jak reaguję xD - i opaska wyłapuje także sen w ciągu dnia, czego miband nie robi i jest to dla mnie ogromny minus. Powiedz
@Djoki: O kurde tego nie wiem, jak jest dłuższe powiadomienie to pojawia się na kilka stron. Myślę że jak nie można tego obejść to będzie można jakiś miband toolsem czy coś.
@hheroinMe a właśnie, bawiłeś się miband toolsem żeby przypisać jakieś działania? Przełączenie muzyki itp. i jeszcze jedno, ile dałeś w dolcach i czy miałeś VAT?
@Djoki: na złotówki zapłaciłem coś koło 110zł, nie było vatu. miband toolsa mam, ale tylko do ciągłych pomiarów tętna i do powiadomień. Muzyką w tej aplikacji sterować nie można. LIczę że Xiaomi się opamięta i doda tą funkcjonalność i będzie można zmienić przez swipea na wyłączonym ekranie.