Wpis z mikrobloga

Drodzy Dokkanowicze, mam kilka pytań związanych z bydlakiem śmierdzielem, zwanym LR Brokuł (pic rel). Planuję go zdokkanować poraz pierwszy, na SSJa, jednak przed tym wolę się upewnić.

1. Mam 3 elder kaie. (No nie ma tego dużo xD) Rozumiem, że bez obaw mogę je machnąć już teraz pod SA?
2. Glupim fuksem udało mi się dropnąć też dubla. Trzymać go do hiddena?
3. A propos hiddena, mogę bez obaw robić już teraz, czyż nie? I jak tą kartę najlepiej rozwijać?
4. Wracając jeszcze do dubli - dobrym pomysłem, przed pierwszym dokkanem, będzie farmienie SR Brokuły z Challenge?

#dokkanbattle
A.....0 - Drodzy Dokkanowicze, mam kilka pytań związanych z bydlakiem śmierdzielem, z...

źródło: comment_oieZLk3YbIpVDyAb99g9shRsfJbA5wj7.jpg

Pobierz
  • 12
  • Odpowiedz
Nie wiem jak inni uważają, ale ja na Twoim miejscu bym dubla na hidden potential zostawił, a SA wbił kaiami :) hidden potential będziesz mógł robić jak wbijesz Brołliego na UR.
  • Odpowiedz
@Armand0: lr-ke bez dokkanowania wbij na ur, i odblokuj od razu prawy dolny róg w hidden, elder kaie używaj kiedy chcesz bo to nie ma znaczenia( żeby poruszać się na drodze w prawym dolnym rogu musisz mieć 10SA!) no i standardowo 77 medali kaiów north east south west i kibito + 100mln zeni na dokkanik ;D powodzenia
  • Odpowiedz
@Armand0: Przecież LR Brolliego sa jest farmable na podstawce z eventu brolliego, stage bodajże pierwszy, gdzie możesz dropnąć phy sr brolly i nakarmić nimi tą czerwoną bestię, więc nie używaj żadnych kai póki co, dopiero jak na LRce wejdzie sa 20 to dobijesz sobie do 13/20, elder kai zdobędziesz niedługo bardzo długo, więc to tylko kwestia czasu.
  • Odpowiedz