Wpis z mikrobloga

Oj dziwne rzeczy się działy w Juracie i Arłamowie. Może być ciekawie jak wrócą do kraju i zaczną sypać. Podobno było tak:
1. #!$%@? drużyny na Lewego za to że kapitan olał zgrupowanie w Juracie i nie przyjechał.
2. Konflikt na linii Glik-Lewandowski.
3. "Niektorym zaczyna przeszkadzać że grają z Lewym w jednej druzynie" - słowa Bońka.
4.Urodziny Teodorczyka. Ostra biba.
5. Linetty podobno podpadł czymś Nawałce w Arłamowie. Nie zagrał jako jedyny (oprócz Białkowskiego) ani minuty.
#mundial #pilkanozna #mecz
  • 53
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@januszao: ja tak Zarzecznego olałem, bo historyjki mogę poczytać w dziale fantasy

ogólnie moim zdaniem skoro dziennikarze milczeli a zawodnicy rugali w swoim gronie to teraz po co to szambo ma wybić?

co to da?

ulepszyć nic nie ulepszy a tylko zwali gnój nowemu selekcjonerowi pod nogi
  • Odpowiedz
To jest piękny przykład tego, jak można #!$%@?ć PR Lewemu przez takie #!$%@? i puszczanie nieprawdy dalej. Boniek nie powiedział ani słowa na temat ŻADNEGO z tych punktów, a zdanie w cudzysłowie jest z dupy.
  • Odpowiedz
@FotDK moim zdaniem żadnego szamba nie było. Jeżeli ktoś przegrywa w polskim sporcie to zaraz kibice i dziennikarze pokroju stanowskiego wyciągają standardowe argumenty, nawet nie zależnie od dyscypliny : alkohol, kłótnie, pieniążki, reklamy, dziewczynki xd to już się robi nudne. A sama piłka niewiele kogo interesuje
  • Odpowiedz
  • 0
@giovan-a "Kiedyś wszystkim podobało się, że mogą grać przy Robercie Lewandowskim, bo to była wartość dodana. Dzisiaj – muszę to powiedzieć ze smutkiem – niektórym to przeszkadza. Musimy to sobie jednak sami wyjaśnić w grupie."
  • Odpowiedz
@grucki: Oglądałam to 2 DNI TEMU DZIESIĘĆ RAZY. Powiedział dokładnie "Kiedyś wszystkim podobało się, że mogą grać przy Robercie Lewandowskim, bo to była wartość dodana. Dzisiaj – muszę to powiedzieć ze smutkiem – niektórym to przeszkadza". I nie chodzi o to, że przeszkadza im granie z Lewym w jednej drużynie. Tylko o to, że są w jego cieniu. #!$%@?, do szkoły się wróćcie, jak macie takiego problemy ze zrozumieniem prostych
  • Odpowiedz
@grucki: Podobno miał też kiepskie wyniki zmęczeniowe. Był bliski wylecenia z kadry zdaniem niektórych dziennikarzy. A potem doszedł kiepski występ z Chile.

Z drugiej strony wobec wejścia Peszki na boisko... To z pewnością miała być dla niego jakaś nauczka.
  • Odpowiedz
@szrono: No właśnie. A nie o to, że nie chcą z nim grać w jednej drużynie xD Dla mnie to jest jakiś dramat, jak ludzie puszczają ploty na podstawie własnych idiotycznych interpretacji.
  • Odpowiedz