Wpis z mikrobloga

@Nyankov: plakiete też wywalę, wpis dodałem tak sarkastycznie że niby wiesz - #!$%@?łem 7dych więcej a dali mi za to oryginalną plakietke ochroniarza (i wejściówkę w strefę vip na musical Atak Tytanów na którym cringe złapał mnie po 3 minutach i #!$%@?łem jak Polska z mundialu) ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Nyankov: byłem godzine wcześniej przed meetoo na tym ryżu, potem #!$%@?łem stamtąd bo widziałem że samo gunwo, co było na tym meetoo, może poruszyli sprawę rozwalonej heheumywalki w męskim kiblu kilka lat temu na jakimś animatsuri bodajże? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Nyankov: ciekawa teza, pewnie każda z tej cięższej połowy cosplayerek (a było było było) chciałaby żebyś się tak na nią popatrzył za długo wg definicji pani prowadzącej
@Nyankov: wtedy byłem w pradze B na tych pogadankach o openingach/endingach i zauważyłem dobitnie (jeszcze dobitniej wyartykułowali mi to na nocnym panelu o openingach, nie ma tego w rozpisce bo zawierało się w ramy amv-roomu) że cały ten #!$%@?łek powinien nazywać się "konwent szonenów", #!$%@? mać wszystko jest zrobione pod #!$%@? szoneny, łanpisy i naruto stanowią jakieś 40%, a same szoneny z 70% jak nie więcej wszystkiego

openingi? dawaj 20 opening
@Nyankov: po dużej dawce alkoholu to ja jedyne co mogę zrobić to kliknąć "KUP" przy wejściówce VIP w #!$%@? systemie nagato ( ͡° ͜ʖ ͡°)

moi znajomi nie oglądają chińskich a w sieci udzielam się wyłącznie na mirko pod animetagami, nie wchodzę na żadne otaku do ataku itp. więc w sumie to nie mam z kim pogadać o bajkach i nie żeby mi to jakoś przeszkadzało -