Wpis z mikrobloga

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
Co ja właśnie usłyszałem w radiu Mirki to nie ogarniam. Polska jako pierwszy kraj w historii uni europejskiej ma być przepytywany przez jakiś ministrów z uni, chodzi o praworządność w Polsce. Ja #!$%@? wypiszmy się z tego gunwa jak najszybciej. #uniaeuropejska #bekazpodludzi #polityka
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@pepek614: jak oni mogą się domagać spełniania umów, na które sami przystaliśmy. No jak śmią śmieć. Jak ja zapisuje się do klubu golfowego to robie co chce i nigdy nie przestrzegam regulaminu, a jak mnie wzywają do wyjaśnień to zakładam husarskie skrzydła, napuszam się i wychodzę z klubu.
  • Odpowiedz
@pepek614:No to sie wypiszmy (chociaz referendum w tej sprawie mogloby zdziwic cie jezeli chodzi o wynik). Pis zachowuje sie jakby ktos ich zmuszal do bycia w Unii. A nie zmusza ich nikt. Jak im nie pasuja zasady, to wyjsc mozna w kazdej chwili.
  • Odpowiedz
  • 1
@pepek614:No to sie wypiszmy (chociaz referendum w tej sprawie mogloby zdziwic cie jezeli chodzi o wynik). Pis zachowuje sie jakby ktos ich zmuszal do bycia w Unii. A nie zmusza ich nikt. Jak im nie pasuja zasady, to wyjsc mozna w kazdej chwili.

@Haqim Sami przyczyniło się zwiększenia kompetencje Uni negocjujac i podpisując Traktat Lizboński a teraz marudza.
  • Odpowiedz
@pepek614: nie chodzi tylko o to na co się pisaliśmy, chodzi też o takie kwestie jak naginanie regulaminu sejmu w stosunku do opozycji, wyłącznie mikrofonów czy sraczka legislacyjna z ustawami robionymi na kolanie, czy nie przestrzeganie własnego prawa [za łamanie konstytucji, jaka by ona nie była grozi więzienie, duda podpisał ustawy które #!$%@?ły sędziów i przekazały ich wybór w ręce partii a nie w ręce ludzi czy organu sprawiedliwości, to
  • Odpowiedz