Wpis z mikrobloga

kurde ale ten problem co początkowo pojawił się w mixcloud z dźwiękiem, teraz wystepuje też w youtube, co prawda rzadziej, ale jednak. mniej niż sekundowe przycięcie dźwięku (loopuje się jak zawieszony). zobacze jak w innych miejscach i czy zniknie z biegiem czasu.
  • Odpowiedz
na ten moment, problem z dźwiękiem się cały czas powtarza, hbo go via chromecast, youtube, wp pilot, ipla z tych co testowałem. resety urządzenia nie pomagają.
  • Odpowiedz
btw cos poprawil ten OREO ? jest duzo nowych ustawien w opcjach programistycznych dotyczacych usb itp. Czy komus zniknelo lagowanie w filmach itp ?
  • Odpowiedz
na pewno nie jest widoczny hdd pod ntfs w kodi, nie dziala 5.1 w netflixie, za to swietnie zaczelo dzialac hdmi cec (wlaczam mi boxa pilotem to rowniez tv sie wlacza, to samo przy wylaczaniu) oraz dzwiek w youtube jest duzo lepszy (wieza podpieta optykiem do mi boxa)
  • Odpowiedz
filmy idzie w kodi z HDD odpalic z file managerow, ale bezposrednio w KODI nie idzie dostac sie do dysku. Po DLNA dziala bez problemu
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@kodiwpigulce_pl: Swoją drogą, mibox po aktualizacji zaczął mi się bardzo często rozłączać z siecią Wi-Fi, wyskakuje komunikat w prawym górnym rogu, ładowanie filmu ustaje. Po chwili łączy się ponownie. Ktoś ma ten sam problem, lub zna rozwiązanie?
  • Odpowiedz