Wpis z mikrobloga

via Android
  • 1
@irekgr1
Voopoo Black Drag Resin 157W - 240zł
Smok TFV12 Prince Cloud Beast Tank - 115zł
Voopoo Drip Tip Resin 810 - 12zł
2x Akumulatory SONY VTC5 - 54zł
  • Odpowiedz
@Roxsy za miesiąc już nie będzie taki piękny, trzeba było brać srebrny....

Planujesz kupić driper do boxa? xddd

Jak to jest z tymi smokami, podobno mają jakiś dziwny gwint i lubią psuć conectory od boxow?
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@CoreInside
Doskonale zdaje sobie sprawe że czarny kolor sie zetrze predzej czy później. Ale z drugiej strony bardzo dbam o swoje sprzety I Drag bedzie używany jedynie w domu. Poza domem wole używać czegoś mniejszego.^^

A co do sprawy atomizera przyznaje że aktualnie bardzo słabo siedze w temacie bo wróciłam do palenia po 2 letniej przerwie. No I przyznam ze nad nowym atomizerem jeszcze sie za mocno nie zastanawiałam, aktualnie wziełam coś
  • Odpowiedz
@Roxsy ja swój pierwszy e papieros kupiłem miesiąc temu: drag + kylin = mega zestaw, ale... Farba z draga schodzi od patrzenia... Kylin też raczej bez wad. Mimo to kilka dni temu sprzedałem wszystko i idę w pulse 80w + rda :)
  • Odpowiedz
@Roxsy mogłeś brać tfv8 albo limitlesa, bo tu na stockowych grzałkach będzie żarło prąd jak głupie. Ale ogólnie dobry wybór :) Dokup drugi zestaw ogniw ale tym razem vtc6:)
@marek-wozniak-750 co Ty gadasz. Drag to jedyny słuszny sprzęt poniżej ceny czegoś na DNA. Mam takie trzy i w przeciwieństwie do tony szmelcu typu predator, czy inne h-priv: to działa.
  • Odpowiedz
@marek-wozniak-750: fakt, farba złazi, ale można kupić sobie kondona na to za parę groszy u majfrendów i od razu lepiej wygląda i pewniej się trzyma. Dla mnie ma podstawową zaletę: chipset podobny do DNA, mocno konfigurowalny i przede wszystkim działa. Poza tym to już czuć jak się go weźmie do ręki, że jest solidnie zrobiony :) A wygląd... cóż. Ta okładzina wygląda mega wieśniacko, ale jak wyżej: da się to naprawdzić
  • Odpowiedz